Youtuber PPPeter to dokázal. Natočil pokračovanie paródie na Caseyho Neistata – s Caseym samotným!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Peter Popluhár a.k.a. PPPeter. Slovenský youtuber, ktorého videá však mieria oveľa vyššie – natáča totižto po anglicky a chce tak baviť celý svet. Presadil sa paródiou Dano Drevo, neskôr bol súčasťou dua ShyChickens a nakoniec skončil pri vlastných videách – či už zábavných, alebo cestovných. Jedno jeho video však spravilo ošiaľ snáď po celom svete. The Impossible Day of Casey Neistat. Video, ktoré si po veľkej snahe kontaktovať ho, pozrel aj sám Casey s komentárom:

DUDE!!! this is so funny!!!.. well done. Candice showed it to me. She was laughing the entire time. (for the record i don’t really drink much coffee or red bull ; )

Peťo pred štúdiom Beme
Peťo pred štúdiom Beme, Zdroj: instagram

Pokračovanie paródie na Caseyho Neistata

Peťo si dal neskôr kvôli cestovaniu menšiu pauzu s natáčaním videí, no prednedávnom ohlásil svoj návrat spolu s oznámením, že chystá The Impossible Day of Casey Neistat 2. Verte mi, na toto video som sa tešil viac, ako na pokračovanie nejakého Hollywoodskeho filmu. Taktiež dodal, že bude pokračovanie paródie natáčať v New Yorku, či už s Caseym, alebo bez neho. S kamarátom Bačom tak nasadol do lietadla a zastavili sa až vo Veľkom Jablku. Ako Peťo sám uviedol na fotke, cez deň ho pred jeho štúdiom čakal aj 11 hodín. Nakoniec však táto americká hviezda vyšla a stretla sa s Peťom. Casey mu povedal pár slov:

 ‚I know who you are! I love your videos!‘

Peťo, Bača a Casey
Peťo, Bača a Casey, Zdroj: instagram

The Impossible Day of Casey Neistat 2

A tak Peťo natočil paródiu The Impossible Day of Casey Neistat 2 s Caseym Neistatom samotným. Niekoľko scén si strihol rovno v jeho preslávenom štúdiu a ani si nevieme predstaviť, aké pocity musel Peťo prežívať. Pre mnohých je predsa Casey inšpiráciou a natočiť s ním video je životným cieľom. Teraz si však užite video týchto dvoch velikánov, ktoré do pár dní zmení slovenský internet. Peťo, gratulujeme!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -