Osobnosti

Youtuber PPPeter to dokázal. Natočil pokračovanie paródie na Caseyho Neistata – s Caseym samotným!

Peter Popluhár a.k.a. PPPeter. Slovenský youtuber, ktorého videá však mieria oveľa vyššie – natáča totižto po anglicky a chce tak baviť celý svet. Presadil sa paródiou Dano Drevo, neskôr bol súčasťou dua ShyChickens a nakoniec skončil pri vlastných videách – či už zábavných, alebo cestovných. Jedno jeho video však spravilo ošiaľ snáď po celom svete. The Impossible Day of Casey Neistat. Video, ktoré si po veľkej snahe kontaktovať ho, pozrel aj sám Casey s komentárom:

DUDE!!! this is so funny!!!.. well done. Candice showed it to me. She was laughing the entire time. (for the record i don’t really drink much coffee or red bull ; )

Peťo pred štúdiom Beme

Peťo pred štúdiom Beme, Zdroj: instagram

Pokračovanie paródie na Caseyho Neistata

Peťo si dal neskôr kvôli cestovaniu menšiu pauzu s natáčaním videí, no prednedávnom ohlásil svoj návrat spolu s oznámením, že chystá The Impossible Day of Casey Neistat 2. Verte mi, na toto video som sa tešil viac, ako na pokračovanie nejakého Hollywoodskeho filmu. Taktiež dodal, že bude pokračovanie paródie natáčať v New Yorku, či už s Caseym, alebo bez neho. S kamarátom Bačom tak nasadol do lietadla a zastavili sa až vo Veľkom Jablku. Ako Peťo sám uviedol na fotke, cez deň ho pred jeho štúdiom čakal aj 11 hodín. Nakoniec však táto americká hviezda vyšla a stretla sa s Peťom. Casey mu povedal pár slov:

 ‘I know who you are! I love your videos!’

Peťo, Bača a Casey

Peťo, Bača a Casey, Zdroj: instagram

The Impossible Day of Casey Neistat 2

A tak Peťo natočil paródiu The Impossible Day of Casey Neistat 2 s Caseym Neistatom samotným. Niekoľko scén si strihol rovno v jeho preslávenom štúdiu a ani si nevieme predstaviť, aké pocity musel Peťo prežívať. Pre mnohých je predsa Casey inšpiráciou a natočiť s ním video je životným cieľom. Teraz si však užite video týchto dvoch velikánov, ktoré do pár dní zmení slovenský internet. Peťo, gratulujeme!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár