Buďte svedkami konca! Posledný trailer pre rozhodujúcu kapitolu opičej ságy, Vojna o Planétu Opíc, práve dorazil!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Vojna o Planétu Opíc trailer nás pripravuje na epické finále!

Štúdio 20th Century Fox práve vypustilo do sveta posledný Vojna o Planétu Opíc trailer, a nám len vstávajú chlpy na tele! Presne tak, posledný trailer pred týmto epickým megafilmom je tu. Ten totižto dorazí už 14 júla! Bohužiaľ, vyzerá to tak, že z novodobej opičej ságy to bude skutočne posledný diel. Ak čítate náš portál, tak možno viete, že som mal teóriu o tom, ako by filmy mohli pokračovať presne tam, kde pôvodné začínali. Čiže s astronautmi vo vesmíre.

Oficiálny plagát na Vojnu o Planétu Opíc
Oficiálny plagát na Vojnu o Planétu Opíc; Zdroj: facebook.com

Motto tohto filmu však znie, „buďte svedkami konca“, no a to nám pravdepodobne vyvracia našu teóriu. I keď, samozrejme môže ísť aj o koniec ľudí na zemeguli, alebo len Ceasarového príbehu. To zatiaľ nikto nevie. Čo však vieme je, že Matt Reeves nám prináša ďalší temný a epický sci-fi film, ktorý bude mať čo robiť, aby sa vyrovnal (už) legendárnemu predošlému dielu, s názvom Úsvit Planéty Opíc.

Ten totižto považujeme za jeden z najlepších sci-fi filmov, aké boli kedy natočené. O čom teda bude táto záverečná kapitola? Ceasar aj so všetkými opicami budú prinútení bojovať s armádou vojakov, vedenou krutým Colonelom (Woody Harrelson). Avšak, nepôjde len tak o hocijakú bitku. Toto bude vojna, ktorá rozhodne nie len o tom, ktorý druh je dominantnejší, ale aj o osude celej planéty.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=qxjPjPzQ1iU]

PS: Určite si pozrite aj tento kratší trailer, ktorý slúžil ako reklama pre ten už vyššie vložený. (Áno, ten hlas je skutočne Charlton Heston z pôvodných filmov):

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=cevvd6hxnG0]

Páčil sa vám trailer? Čo vravíte na predošlé diely tejto megaúspešnej filmovej série? Videli ste aj staré filmy, kde si hlavnú úlohu strihol Charlton Heston? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -