FilmyTrailery

Buďte svedkami konca! Posledný trailer pre rozhodujúcu kapitolu opičej ságy, Vojna o Planétu Opíc, práve dorazil!

Posledný Vojna o Planétu Opíc trailer nás pripravuje na epické finále!

Štúdio 20th Century Fox práve vypustilo do sveta posledný Vojna o Planétu Opíc trailer, a nám len vstávajú chlpy na tele! Presne tak, posledný trailer pred týmto epickým megafilmom je tu. Ten totižto dorazí už 14 júla! Bohužiaľ, vyzerá to tak, že z novodobej opičej ságy to bude skutočne posledný diel. Ak čítate náš portál, tak možno viete, že som mal teóriu o tom, ako by filmy mohli pokračovať presne tam, kde pôvodné začínali. Čiže s astronautmi vo vesmíre.

Oficiálny plagát na Vojnu o Planétu Opíc

Oficiálny plagát na Vojnu o Planétu Opíc; Zdroj: facebook.com

Motto tohto filmu však znie, “buďte svedkami konca”, no a to nám pravdepodobne vyvracia našu teóriu. I keď, samozrejme môže ísť aj o koniec ľudí na zemeguli, alebo len Ceasarového príbehu. To zatiaľ nikto nevie. Čo však vieme je, že Matt Reeves nám prináša ďalší temný a epický sci-fi film, ktorý bude mať čo robiť, aby sa vyrovnal (už) legendárnemu predošlému dielu, s názvom Úsvit Planéty Opíc.

Ten totižto považujeme za jeden z najlepších sci-fi filmov, aké boli kedy natočené. O čom teda bude táto záverečná kapitola? Ceasar aj so všetkými opicami budú prinútení bojovať s armádou vojakov, vedenou krutým Colonelom (Woody Harrelson). Avšak, nepôjde len tak o hocijakú bitku. Toto bude vojna, ktorá rozhodne nie len o tom, ktorý druh je dominantnejší, ale aj o osude celej planéty.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=qxjPjPzQ1iU]

PS: Určite si pozrite aj tento kratší trailer, ktorý slúžil ako reklama pre ten už vyššie vložený. (Áno, ten hlas je skutočne Charlton Heston z pôvodných filmov):

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=cevvd6hxnG0]

Páčil sa vám trailer? Čo vravíte na predošlé diely tejto megaúspešnej filmovej série? Videli ste aj staré filmy, kde si hlavnú úlohu strihol Charlton Heston? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár