Získali 5 000 filmov a seriálov zdarma. Používatelia internetovej TV oslavujú obrovské rozšírenie služby

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Používatelia oslavujú prístup ku ďalším filmom a seriálom zdarma

Používatelia služby SledovaniTV teraz môžu sledovať viac ako 5 000 titulov úplne zdarma. Novým prírastkom vo všetkých balíčkoch je videoarchív Rik+. Tento archív ponúka množstvo filmov a seriálov pre deti aj dospelých.

Od pondelka je súčasťou všetkých balíčkov aj videoarchív Rik+. Pre sledovateľov je k dispozícii viac ako 5 000 epizód programov a filmov. Väčšinu obsahu tvorí programy pre deti. Najmladší diváci si môžu pozrieť relácie o tvorivosti, rozprávky a piesne. Medzi najznámejšie patria napríklad Máša a medveď, Staviteľ Bob, Hrdinské autá alebo Požiarnik Sam.

nova ponuka
Zdroj: SledovaniTV

Dospelých potešia programy o cvičení a dokumenty. Tieto dokumenty zahŕňajú rôzne témy od cestovania cez prírodu, vedu a techniku, až po historické udalosti a osobnosti.

„Videoarchív Rik+ je druhým veľkým darčekom, ktorý sme používateľom dali v októbri. Po pridaní prémiových kanálov do základných balíčkov na začiatku mesiaca prichádzajú ďalšie hodiny zábavy pre celú rodinu,“ hovorí vedúci marketingu spoločnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Zdroj: TS SledovaniTV

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -