Seriály

Premietanie finále Game of Thrones v kine?! Takto sme si to užili vďaka DIGI Slovakia!

Bratislava, 20. máj 2019 – Neopakovateľná atmosféra jedinečného zážitku na veľkom plátne. Také bolo finále Game of Thrones – epické dovŕšenie – ktoré priniesla DIGI SLOVAKIA svojim zákazníkom, partnerom a fanúšikom seriálu.

game of thrones v kine

Zdroj: DIGI Slovakia

Finále Game of Thrones v kine

Tak znel projekt, do ktorého sa DIGI Slovakia v spolupráci s HBO a kinom CINEMAX pustili. Oslovili svojich partnerov, médiá, zamestnancov a v neposlednom rade aj svojich zákazníkov a fanúšikov, ktorých pozvali na exkluzívne premietanie pre viac ako 250 divákov.

“Už v minulosti sme stavili na podobné športové projekty pod názvom Futbal v kine, keď sme vysielali najlepšie zápasy anglickej či španielskej ligy, a tešili sa obrovskému záujmu. Ako praví fanúšikovia seriálu sme boli presvedčení, že rovnako bude fungovať aj dlho očakávaná posledná časť Game of Thrones,” okomentoval výsledok podujatia Michal Mažár, riaditeľ marketingu a predaja.

game of thrones v kine

Zdroj: DIGI Slovakia

DIGI Slovakia zorganizovala akciu, aká na Slovensku ešte nebola. “Finále seriálu si vysielanie v kine jednoducho zaslúžilo. Vďaka partnerom HBO a CINEMAX sa nám to podarilo a tešíme sa, že to dopadlo výborne,” dodal Michal Mažár.

Už počas súťaže o lístky spoločnosť zaregistrovala veľký záujem o toto podujatie. V priebehu týždňa sa do hry zapojilo viac ako 5 000 súťažiacich na sociálnej sieti. Ľudia majú záujem o netradičné veci: spojenie futbalu či epického seriálu s veľkým kinovým plátnom.

Mohlo by vás zaujímať: ROZHOVOR s NIGHT KINGOM

koniec game of thrones

Zdroj: hbo.com, hbogo.sk

DIGI Slovakia v budúcnosti plánuje pokračovať v podobných projektoch vo viacerých mestách na Slovensku.

V mene celej redakcie im prajeme veľa šťastia a úspechov, keďže na premietanie sme boli pozvaní aj my. No a osobne musím povedať, že zažiť finále Game of Thrones na veľkom plátne bolo naozaj úchvatné. Už sa nevieme dočkať, aké ďalšie podujatie, seriál či niečo úplne iné prinesú na strieborné plátno. Naozaj to teda stojí za to. Ako sme si svoj večer užili si môžeš pozrieť na našich Instastories.

Čo na takýto nápad vravíte? Chceli by ste sa podobného premietania zúčastniť aj vy? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: TS digislovakia

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár