Seriály

Premietanie finále Game of Thrones v kine?! Takto sme si to užili vďaka DIGI Slovakia!

Bratislava, 20. máj 2019 – Neopakovateľná atmosféra jedinečného zážitku na veľkom plátne. Také bolo finále Game of Thrones – epické dovŕšenie – ktoré priniesla DIGI SLOVAKIA svojim zákazníkom, partnerom a fanúšikom seriálu.

game of thrones v kine

Zdroj: DIGI Slovakia

Finále Game of Thrones v kine

Tak znel projekt, do ktorého sa DIGI Slovakia v spolupráci s HBO a kinom CINEMAX pustili. Oslovili svojich partnerov, médiá, zamestnancov a v neposlednom rade aj svojich zákazníkov a fanúšikov, ktorých pozvali na exkluzívne premietanie pre viac ako 250 divákov.

“Už v minulosti sme stavili na podobné športové projekty pod názvom Futbal v kine, keď sme vysielali najlepšie zápasy anglickej či španielskej ligy, a tešili sa obrovskému záujmu. Ako praví fanúšikovia seriálu sme boli presvedčení, že rovnako bude fungovať aj dlho očakávaná posledná časť Game of Thrones,” okomentoval výsledok podujatia Michal Mažár, riaditeľ marketingu a predaja.

game of thrones v kine

Zdroj: DIGI Slovakia

DIGI Slovakia zorganizovala akciu, aká na Slovensku ešte nebola. “Finále seriálu si vysielanie v kine jednoducho zaslúžilo. Vďaka partnerom HBO a CINEMAX sa nám to podarilo a tešíme sa, že to dopadlo výborne,” dodal Michal Mažár.

Už počas súťaže o lístky spoločnosť zaregistrovala veľký záujem o toto podujatie. V priebehu týždňa sa do hry zapojilo viac ako 5 000 súťažiacich na sociálnej sieti. Ľudia majú záujem o netradičné veci: spojenie futbalu či epického seriálu s veľkým kinovým plátnom.

Mohlo by vás zaujímať: ROZHOVOR s NIGHT KINGOM

koniec game of thrones

Zdroj: hbo.com, hbogo.sk

DIGI Slovakia v budúcnosti plánuje pokračovať v podobných projektoch vo viacerých mestách na Slovensku.

V mene celej redakcie im prajeme veľa šťastia a úspechov, keďže na premietanie sme boli pozvaní aj my. No a osobne musím povedať, že zažiť finále Game of Thrones na veľkom plátne bolo naozaj úchvatné. Už sa nevieme dočkať, aké ďalšie podujatie, seriál či niečo úplne iné prinesú na strieborné plátno. Naozaj to teda stojí za to. Ako sme si svoj večer užili si môžeš pozrieť na našich Instastories.

Čo na takýto nápad vravíte? Chceli by ste sa podobného premietania zúčastniť aj vy? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: TS digislovakia

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  Pridaj komentár