Pridá sa Orlando Bloom do Marvel sveta? Herec prezradil, akého hrdinu by si chcel zahrať!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pridá sa Orlando Bloom do Marvel sveta?

Anglický herec Orlando Bloom je dnes známy už asi každému! Učinkoval v dvoch milovaných filmových sériách, v jednej ako pirát Will Turner a v druhej ako elf Legolas. Ak by sme teda mali povedať meno herca, ktorý sa už nemusí o nič v živote báť, asi by išlo práve o neho. Avšak, aj on chce ísť ešte do jednej série a to konkrétne do zatiaľ najúspešnejšej. Láka ho totiž samotný Marvel Cinematic Universe.

Herec vraj veľmi obdivuje ich filmy a dokonca sa už stretol s ľuďmi, ktorí majú celý MCU na starosti. Netešte sa prirýchlo, zatiaľ ešte žiadnu ponuku na učinkovanie v ich filmoch nedostal. V rozhovore pre BBC Radio 2 však prezradil, ktorého superhrdinu by si tak moc chcel v tomto vesmíre zahrať. No a jeho odpoveď sa nám určite veľmi páči.

Herec Orlando Bloom
Herec Orlando Bloom; Zdroj: thehollywoodgossip.com

„Čítam Marvel komiksy. Takže, kto je britský superhrdina? Captain Britain! Toho by som chcel. Síce otrasný kostým, avšak keď máte aj Captaina Americu, čo by ste mohli urobiť? Možno Captain America vs Captain Britain?“ – povedal Bloom v rozhovore s britským rádiom.

Orlando Bloom ako Captain Britain?

O tom, že by sa Captain Britain objavil na filmových plátnach sa špekulovalo už dlhšiu dobu. Aj napriek jeho bizarnisti, ide o veľmi obľúbenú Marvl postavu. Ak by sa teda niekedy Marvel rozhodol o ňom urobiť film, určite by mal do tejto role obsadiť niekoho známeho a predovšetkým britského. Podľa nás by sa teda Bloom do tekto role naozaj veľmi hodil. Avšak, jeho predstava na bojový film proti Captainovi Americovi sa už asi nenaplní, keďže hercov kontrakt už končí.

Captain Britain by teda určite mohol byť krásny prírastok do tohto filmového sveta, ktorý by navyše otvoril nové možnosti na objavovanie ich vesmíru a aj fiktívnej histórie. Navyše, jeho stránka typického slušného Brita by mohla byť skvelým komediálnym doplnkom do MCU, ktorý je pre Marvel veľmi podstatný. S Bloomom v hlavnej roli by sme teda boli veľmi spokojní. Uvidíme teda, či sa Marvel rozhodne tento film pridať do ich štvrtej fázy!

Captain Britain v komiksovej podobe
Captain Britain v komiksovej podobe; Zdroj: unilad.co.uk

Vedeli by ste si Blooma predstaviť ako tohto superhrdinu? Poznáte Captaina Britaina z komiksov? Chceli by ste ho niekedy vidieť na plátne? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -