Reakcie prvých kritikov na Thor: Ragnarok sú tu! Takmer všetci sa prekvapivo zhodli v jednej veci!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Je Thor: Ragnarok ďalšia vydarená Marvelovka?

Posledná Marvelovka roka je už za dverami, no a určite treba poznamenať, že aj najočakávanejšia. Thor: Ragnarok si vďaka svojím trailerom vydobyl titul najočakávanejšej Marvelovky, no a to už je čo povedať, keďže tento rok premiéroval Spider-Man spolu s pokračovaním milovaných Strážcov Galaxie! Thor to však predsa len nebude mať ľahké! Do cesty sa mu v Novembri postaví veľká tímovka Justice League od konkurenčného štúdia DC!

Marvel teda neotáľa a svoje Novembrové miesto chcú vyhrať. Pár šťastlivcom teda už tento film pustili, no a tým práve dnes skončilo embargo na ich prvé krátke názory. Ide o štandardný postup pri každom veľkom filme. Ako prví si film pozrú náhodne vyberaní diváci, ale spolu s nimi aj kritici. No a rovnako ako pri novinárskych projekciách, ani tu svoj názor nemôžu povedať až kým nebudú mať povolenie. To však práve dostali, no a Twitter bol dnes zaplnený ich názormi. Ako sme už písali v nadpise, takmer všetci sa dokonca zhodli na jednej veci, ktorá aspoň nás určite potešila. Čo teda prví diváci vravia na Ragnarok?

Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!
Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!; Zdroj: hollywoodreporter.com

Prvé ohlasy na Thor: Ragnarok

Umberto GonzalezThor: Ragnarok je úžasný! Bol som ohromený príbehom, akciou, efektami, hercami a rozhodne jedným z najlepších Marvel soundtrackov!

Steven WeintraubThor: Ragnarok som si zamiloval. Taika Waititi odviedol úžasnú prácu. Celý film je plný jeho svojského humoru. Smial som sa od začiatku až po koniec. Ragnarokov soundtrack je fantastický. Niektoré efekty sú šialené. Pôjdem na to znova hneď ako bude možné. Ďalší skvost od Marvel.

David Daniel Bláznivý dobrý čas. Rozhodne najvtipnejší mimo-Guardians MCU film – VŠETCI sú tu zábavní. Skvelá hudba (Mothersbaugh) a bitky.

Germain LussierThor: Ragnarok je čistá zábava. Je to vtipné od začiatku až po koniec. Má nepredvídateľné výkony a vzrušujúcu akciu. Tessa Thompson je najlepšia.

Eric EisenbergKopa zábavy! Nezávislý MCU príbeh a postavy sú úžasné. Dobrodružný a vzrušujúci. Najlepší Thorov film.

Conner SchwerdtfegerPo tom čo som videla Thor: Ragnarok, môžem povedať, že Thor v podaní Chrisa Hemswortha sa pre mnohých stane najobľúbenejším Avengerom. Tento chlap tu hviezdi.

Kara WarnerThor: Ragnarok bola taká veľká zábava, až som z toho nemohla. Najlepší Thorov film, Cate Blanchett si kradne scény pre seba a Jeff Goldblum Goldblumuje.

Gregory EllwoodTessa Thompson je rozhodne najlepšou časťou vo filme Thor: Ragnarok. Je úžasná. Snáď sa niekedy stane novým Avengerom. Cate Blanchett bola tiež veľmi vtipná. 

Kevin PolowyThor: Ragnarok je hrozne vtipný, divný, nezvyčajný, retro a vznešený. Som veľmi rád, že Marvel nechal Waititiho urobiť film vo svojom štýle najviac ako sa dá.

Peter ScirettaThor: Ragnarok je rozhodne najvtipnejší Marvel film doteraz, určite najlepší Thor film. Hudbu Marka Mothersbourna som si zamiloval!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ue80QwXMRHg]

Podľa prvých recenzií je teda Ragnarok presne taký, aký sme chceli aby bol. Určite najzaujímavejšie tvrdenia však prišli ohľadom hudby k filmu. MCU totiž nie je známe, že ich hudbu necháva na plno vyznieť. Žeby sme teda konečne počuli zmenu? Uvidíme, každopádne sa Mothersbornovej hudby nevieme dočkať, tak ako celého filmu.

Tešíte sa na Thor: Ragnarok? Máte radi MCU filmy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -