Prvé recenzie na Wonder Woman sú na svete! Ako dopadla posledná šanca na záchranu DC?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dočkali sme sa ďalšieho DC prepadáku, alebo konečne dobrého filmu? Prvé Wonder Woman recenzie práve rozhodli o budúcnosti DCEU!

Spať, či nespať? Asi takto podobne prebiehala dnešná noc v štúdiu Warner Bros. A nie len tam, túto otázku sa v noci samých seba pýtalo aj niekoľko DC fanúšikov. Túto noc bolo totižto zrušené embargo na recenzie pre najnovšiu kapitolu v DCEU univerze, Wonder Woman. No a ak ste náhodou posledné roky neprespali, viete, že kritici a DCEU k sebe veľmi nepasujú. Doteraz bol totižto ich každý film priam rozdrtený kritikmi. 

Ako dopadol najnovší DCEU film, Wonder Woman?
Ako dopadla Wonder Woman v očiach kritikov?; Zdroj: dccomics.com

Niet teda divu, že pri prvých recenziách na Wonder Woman, ktorá by mala rozhodnúť o tom, či DCEU bude vlastne ešte stáť za to, nespalo toľko ľudí. Dostala hrdinka, ktorá je na svete už 75 rokov, film, aký si zaslúžila? Má vlastne DC s takými filmami ešte šancu konkurovať Marvelu? Wonder Woman, toto bremeno nesie už pár mesiacov, no a práve dnes sme sa dočkali rozsudku. Kritici z najznámejšieho celosvetového portálu Rottentomatoes.com definitívne rozhodli. S 51 recenziami, film dostal iba 2 zlé, no a to znamená, že najnovší DC projekt je momentálne čerstvý až na neuveriteľných 96%!

Presne tak, po neúspechu s Man of Steel (55%), Batman v Superman (28%) a Suicide Squad (25%), prichádza totálne čerstvá bomba od štúdia DC! Odfúknuť si teda už môže snáď každý vo vedení. Vo svojich rukách majú momentálne klenot, ktorý sa s porovnávaním tohtoročných Marveloviek určite nevyhne (pár kritikov film dokonca zaradilo medzi najlepšie filmy aké kedy videli). Štáb to teda dobojoval do úplneho konca a tak ako sa patrí, úspešne. Režisérka Patty Jenkins (ktorú v Marveli vyhodili) práve zachránila DCEU. Vo Warner Bros štúdiu sa teda otvára šampanské, no a nám už neostáva nič iné, ako len dúfať, že z filmu budeme nadšení rovnako ako kritici!

Režisérka Patty Jenkins a jej štáb zachránil DCEU!
Režisérka Patty Jenkins a jej štáb práve zachránili DCEU!; Zdroj: blackfilm.com

Tu je zopár z nich:

Film, ktorý nie len previšuje nad všetkými nedostatočnými superhrdinskými filmami, ale aj mixuje múdrosť, sentiment a adrenalín v tom najlepšom Hollywoodskom štýle!

Alonso Duralde (The Wrap)

DCEU hra sa práve povýšila na nový level. Gadot je dar z neba, Pine okúzľujúci, a režisérka Jenkins prináša old-school vzrušenie, ktoré má srdce a presvedčenie.

Kevin Harley (Total Film)

Gadot sa na túto ikonickú postavu hodila presne tak isto, ako Christopher Reeve na Muža z Ocele!

Matthew Turner (iNews)

Wonder Woman je súdržne uchopená adaptácia komiksového pôvodného príbehu, ktorý tejto najslávnejšej ženskej superhrdinke ponúka hrané uvítanie hodné jej odkazu.

Molly Freeman (Screenrant)

Silný, múdry, sexy a vyslovene super, toto je superhrdinský letný blockbuster, ktorý musíte vidieť!

Chris Hunneysett (Daily Mirror)

Tešíte sa na Wonder Woman? Ste radi, že DC konečne prišlo s úspešným filmom? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -