Filmy

Prvé recenzie na Wonder Woman sú na svete! Ako dopadla posledná šanca na záchranu DC?

Dočkali sme sa ďalšieho DC prepadáku, alebo konečne dobrého filmu? Prvé Wonder Woman recenzie práve rozhodli o budúcnosti DCEU!

Spať, či nespať? Asi takto podobne prebiehala dnešná noc v štúdiu Warner Bros. A nie len tam, túto otázku sa v noci samých seba pýtalo aj niekoľko DC fanúšikov. Túto noc bolo totižto zrušené embargo na recenzie pre najnovšiu kapitolu v DCEU univerze, Wonder Woman. No a ak ste náhodou posledné roky neprespali, viete, že kritici a DCEU k sebe veľmi nepasujú. Doteraz bol totižto ich každý film priam rozdrtený kritikmi. 

Ako dopadol najnovší DCEU film, Wonder Woman?

Ako dopadla Wonder Woman v očiach kritikov?; Zdroj: dccomics.com

Niet teda divu, že pri prvých recenziách na Wonder Woman, ktorá by mala rozhodnúť o tom, či DCEU bude vlastne ešte stáť za to, nespalo toľko ľudí. Dostala hrdinka, ktorá je na svete už 75 rokov, film, aký si zaslúžila? Má vlastne DC s takými filmami ešte šancu konkurovať Marvelu? Wonder Woman, toto bremeno nesie už pár mesiacov, no a práve dnes sme sa dočkali rozsudku. Kritici z najznámejšieho celosvetového portálu Rottentomatoes.com definitívne rozhodli. S 51 recenziami, film dostal iba 2 zlé, no a to znamená, že najnovší DC projekt je momentálne čerstvý až na neuveriteľných 96%!

Presne tak, po neúspechu s Man of Steel (55%), Batman v Superman (28%) a Suicide Squad (25%), prichádza totálne čerstvá bomba od štúdia DC! Odfúknuť si teda už môže snáď každý vo vedení. Vo svojich rukách majú momentálne klenot, ktorý sa s porovnávaním tohtoročných Marveloviek určite nevyhne (pár kritikov film dokonca zaradilo medzi najlepšie filmy aké kedy videli). Štáb to teda dobojoval do úplneho konca a tak ako sa patrí, úspešne. Režisérka Patty Jenkins (ktorú v Marveli vyhodili) práve zachránila DCEU. Vo Warner Bros štúdiu sa teda otvára šampanské, no a nám už neostáva nič iné, ako len dúfať, že z filmu budeme nadšení rovnako ako kritici!

Režisérka Patty Jenkins a jej štáb zachránil DCEU!

Režisérka Patty Jenkins a jej štáb práve zachránili DCEU!; Zdroj: blackfilm.com

Tu je zopár z nich:

Film, ktorý nie len previšuje nad všetkými nedostatočnými superhrdinskými filmami, ale aj mixuje múdrosť, sentiment a adrenalín v tom najlepšom Hollywoodskom štýle!

Alonso Duralde (The Wrap)

DCEU hra sa práve povýšila na nový level. Gadot je dar z neba, Pine okúzľujúci, a režisérka Jenkins prináša old-school vzrušenie, ktoré má srdce a presvedčenie.

Kevin Harley (Total Film)

Gadot sa na túto ikonickú postavu hodila presne tak isto, ako Christopher Reeve na Muža z Ocele!

Matthew Turner (iNews)

Wonder Woman je súdržne uchopená adaptácia komiksového pôvodného príbehu, ktorý tejto najslávnejšej ženskej superhrdinke ponúka hrané uvítanie hodné jej odkazu.

Molly Freeman (Screenrant)

Silný, múdry, sexy a vyslovene super, toto je superhrdinský letný blockbuster, ktorý musíte vidieť!

Chris Hunneysett (Daily Mirror)

Tešíte sa na Wonder Woman? Ste radi, že DC konečne prišlo s úspešným filmom? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár