Ktorá hviezda zo Stranger Things bola na konkurze pre rolu X-23 z Logana?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už tomu budú 3 mesiace, čo sa Logan dostal do kín, no následky po ňom ešte stále doznievajú. Predsa, je to jeden z najlepších tohtoročných filmov. Tento film však neokorenil iba výborný herecký výkon Hugha Jackmana, ale aj jeho malej kolegyne, Dafne Keen. Tá si samozrejme zahrala Loganovu biologickú dcéru Lauru a.k.a X-23. Tá dokázala zahrať rovnakú dravosť zvieraťa ako Hugh po 20 rokoch. Avšak, aj Dafne si musela túto rolu zaslúžiť. Jej konkurz pre túto rolu nájdete na tomto linku. Kto sa však ešte pokúšal o získanie roli Laury Kinney? 

Stranger Things
Zdroj: independent.co.uk

Millie Bobby Brown ako X-23?

Presne tak, hlavná hviezda zo seriálu Stranger Things, Millie Bobby Brown sa pokúšala o získanie role mutantky X-23! Ako sa „Eleven“ vyjadrila ku jej skúsenosti s filmom Logan a ako sa pripravovala na konkurz?

„Hovorila som si, ´Bude to úžasné, naozaj sa pripravím´, a tak som si sadla do mojej izby a čítala som si scenár. Úprimne, pre ma, cítila som — Cítila som sa ako herečka, v konkurzovej miestnosti, hovoriaca na Hugha Jackmana a Jamesa Mangolda sediacich rovno predo mnou.

Millie popísala jej skúsenosti s konkurzom do Logana počas interview pre portál Variety. Aj keď rolu X-23 nezískala, zložila kompliment Dafne Keen za jej výkon. Hovorí, že Dafne bola najlepšou voľbou pre film, a že to bola jej najlepšia rola. Jej najhoršia totižto bola reklama na Barbie, v ktorej skákala hore-dole. 

Logan
Úžasná Dafne Keen ako Laura (X-23). Zdroj: wall.alphacoders.com

Nám teda vôbec nevadí, že Millie rolu nezískala. Dafne je totižto pre rolu ako stvorená. Každopádne, radi by sme si pozreli, ako by to zvládla. X-23 si síce nezahrala, ale otvorili sa jej dvere do filmového sveta a už teraz s ňou má Hollywood veľké plány. Už tento halloween sa predsa ukáže v druhej sérii Stranger Things, a taktiež vo filme Godzilla: King of the Monsters. Detaily o jej postave ešte nepoznáme, ale jej rodičov si zahrajú Kyle Chandler a Vera Farmiga z Conjuringu. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -