Osobnosti

Ktorá hviezda zo Stranger Things bola na konkurze pre rolu X-23 z Logana?

Už tomu budú 3 mesiace, čo sa Logan dostal do kín, no následky po ňom ešte stále doznievajú. Predsa, je to jeden z najlepších tohtoročných filmov. Tento film však neokorenil iba výborný herecký výkon Hugha Jackmana, ale aj jeho malej kolegyne, Dafne Keen. Tá si samozrejme zahrala Loganovu biologickú dcéru Lauru a.k.a X-23. Tá dokázala zahrať rovnakú dravosť zvieraťa ako Hugh po 20 rokoch. Avšak, aj Dafne si musela túto rolu zaslúžiť. Jej konkurz pre túto rolu nájdete na tomto linku. Kto sa však ešte pokúšal o získanie roli Laury Kinney? 

Stranger Things

Zdroj: independent.co.uk

Millie Bobby Brown ako X-23?

Presne tak, hlavná hviezda zo seriálu Stranger Things, Millie Bobby Brown sa pokúšala o získanie role mutantky X-23! Ako sa “Eleven” vyjadrila ku jej skúsenosti s filmom Logan a ako sa pripravovala na konkurz?

“Hovorila som si, ´Bude to úžasné, naozaj sa pripravím´, a tak som si sadla do mojej izby a čítala som si scenár. Úprimne, pre ma, cítila som — Cítila som sa ako herečka, v konkurzovej miestnosti, hovoriaca na Hugha Jackmana a Jamesa Mangolda sediacich rovno predo mnou.

Millie popísala jej skúsenosti s konkurzom do Logana počas interview pre portál Variety. Aj keď rolu X-23 nezískala, zložila kompliment Dafne Keen za jej výkon. Hovorí, že Dafne bola najlepšou voľbou pre film, a že to bola jej najlepšia rola. Jej najhoršia totižto bola reklama na Barbie, v ktorej skákala hore-dole. 

Logan

Úžasná Dafne Keen ako Laura (X-23). Zdroj: wall.alphacoders.com

Nám teda vôbec nevadí, že Millie rolu nezískala. Dafne je totižto pre rolu ako stvorená. Každopádne, radi by sme si pozreli, ako by to zvládla. X-23 si síce nezahrala, ale otvorili sa jej dvere do filmového sveta a už teraz s ňou má Hollywood veľké plány. Už tento halloween sa predsa ukáže v druhej sérii Stranger Things, a taktiež vo filme Godzilla: King of the Monsters. Detaily o jej postave ešte nepoznáme, ale jej rodičov si zahrajú Kyle Chandler a Vera Farmiga z Conjuringu. 

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár