Prvý Dark Phoenix trailer odkrýva záverečnú časť X-Men ságy! Ste pripravení?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Dark Phoenix trailer odkrýva záverečnú časť X-Men ságy!

Kedy a ako presne chce filmový svet X-Menov skončiť ešte netušíme, no vieme, že vďaka obchodu medzi štúdiami Fox a Marvel už sme na jeho okraji. Wolverine nám svoju rozlúčku ukázal vo filme Logan, starí X-Meni povedali zbohom v perfektnom spojení s mladou generáciou v Days of Future Past. Teraz prichádza rad práve na tých mladých. Síce sa ako taký ich veľký koniec formoval už aj Apocalypse v roku 2016, tu sa to dá odôvodniť tak, že Budúca minulosť predsa nestála v novej trilógii ako samostatný diel, skôr len ako doplnok.

Uzavrieť to teda príde jeden z najveľkolepejších Marvel príbehov na komiksových stranách. Príbeh Jean Grey ako Dark Phoenix sa začal ukazovať už vo filme Apocalypse, no jeho reálny dej prichádza (konečne) až teraz. Nakoľko sa teda film inšpiruje komiksovými udalosťami zatiaľ netušíme, no veríme, že nás čaká naozaj veľký komiksový príbeh.

Veľké finále X-Menov ako ich poznáme

Hlavnú rolu si teda na seba berie Sophie Turner, ktorú poznáte zo seriálu Game of Thrones. Ďalej sa opäť ukážu James McAvoy a Michael Fassbender ako mladšie verzie Profesora X a Magneta. Mihnúť by sa mala aj Jennifer Lawrence ako Mystique ale aj Nicholas Hoult ako Beast spolu s Evanom Petersom ako ľuďmi milovaným Quicksilverom. V zápornej roli sa tentoraz ukáže Jessica Chastain ako zatiaľ utajená mutantka, ktorá vie meniť podobu.

Do režisérskeho kresla si po prvýkrát sadol Simon Kinberg, ktorý doteraz produkoval takmer všetky X-Men filmy. Uvidíme teda, ako veľmi sa mu bude dariť na tejto pozícii. O hudbu sa postará Hans Zimmer, ktorý sa tak vráti do Marvelu po štvorročnej pauze, keďže jeho posledným Marvel dielom bol film The Amazing Spider-Man 2. Aj napriek všetkým pretáčkam a úpravám spoza kamier teda veríme, že Dark Phoenix bude hit, na aký nás láka už tento prvý trailer. Film si v našich kinách pozrieme 14. februára 2019.

Teaser plagát na film Dark Phoenix
Teaser plagát na film Dark Phoenix; Zdroj: facebook.com

Čo hovoríte na prvú ukážku Dark Phoenix? Ste radi, že tento filmový vesír už postupne skončí a mutanti prejdú do MCU? Máte radi túto sériu s mladými hrdinami? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -