Uniknuté obrázky z Avengers 4 predstavujú nového superhrdinu, Thanosovu novú zbraň a ešte viac!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Uniknuté obrázky z Avengers 4

Po prekvapivom konci filmu Avengers: Infinity War v nás Marvel azda schválne nechal vrieť otázky. Čo sa udeje ďalej? Vieme, že okrem niektorých vyvolených prežili prakticky len pôvodní Avengers. Ako sa šesť-členný tím vyrovná Thanosovi v očakávanom pokračovaní? Budeme cestovať v čase? Bude ešte Infinity Gauntlet s Kameňmi nekonečna použiteľná? Na útechu nám prichádzajú všemožné teórie, ku ktorým sa snažíme prispievať aj my. Ak by ste však konečne chceli nejaké potvrdené informácie, dnes sa môžete tešiť. Opäť sa k nám totižto dostali uniknuté obrázky z Avengers 4, ktoré nám kdečo prezrádzajú!

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Dnes sa k nám od rôznych ľudí, no celkom exkluzívne z Twitteru, dostali novo-uniknuté obrázky z Avengers 4. Keď hovorím obrázky, nepredstavujte si pod tým fotografie – na tie je ešte priskoro. Vyvrcholenie MCU k nám dorazí až o 8 mesiacov. Ak sa nad tým zamyslíme, môžeme byť aj za tieto kúsky informácií vďační. Čo presne sme sa dnes teda dozvedeli, aké teórie sa nám potvrdili a prečo by sme sa na Avengers 4 mali začať tešiť ešte viac?

Hawkeye a Thanos siahajú po mečoch!

Kde bol Hawkeye počas Infinity War? Táto otázka vŕtala v hlave mnohým divákom. Postupom času sme však spolu prišli na to, že boja sa nezúčastnil pravdepodobne kvôli lepšiemu predstaveniu jeho novej identity. Clint Barton už nebude Hawkeye – luk a šíp vymení za meče a úžasný oblek. Vo filme Avengers 4 sa nám predstaví ako „nový superhrdina“ menom Ronin. Doteraz sme mohli len predpokladať ako bude vyzerať a odrážali sme sa len z fotiek z natáčania. Teraz si ho už však konečne môžeme lepšie predstaviť vďaka uniknutému nákresu Ronina:

Keď už je reč o mečoch, pozrime sa na ďalšieho „hrdinu“, ktorý po nich siahne. Tým nebude nikto iný ako samotný Thanos. Teória, že Šialený Titán svoju nekonečne mocnú zbraň vymení za konvenčnejšie spôsoby boja sa potvrdili už dávnejšie, kedy sa objavili fotografie pripravovaných figúrok. K Thanosovi bol pribalený aj jeden veľký meč, ktorý mal čepeľ na oboch stranách a držal sa v strede. Ako sa dozvedáme z uniknutého obrázku, Thanos si meč bude vedieť rozdeliť do dvoch menších. Pod týmto odstavcom nájdete zopár obrázkov, kde je to vidno. Žiaľ sú však veľmi rozmazané, pravdepodobne kvôli zatajovaniu informácií:

Posilnenie príde aj pre Hulka a Iron Mana!

Rúškom tajomstva sú zahalení aj Bruce Banner a jeho zelený kamarát. Ako sme si ukázali minule, poslednými filmami sa tiahol tajný príbeh Hulka, ktorý sa filmári rozhodli rozdeliť na tri časti. So začiatkom vo filme Thor: Ragnarok a pokračovaním v Infinity War sme videli, ako sa vyvíjal konflikt medzi dvoma indivíduami bojujúcimi o nadvládu nad jedným telom. Vyvrcholenia by sa Bruce Banner a Hulk mali dočkať v Avengers 4, kedy splynú a spoja sa do jedného, takzvaného Profesora Hulka. Na nasledujúcej fotke okrem neho uvidíte aj nový reaktor Iron Mana. Ten svojou zelenou farbou navádza buď na prácu Hulka, Captain Marvel alebo cestovanie časom:

Pre bežného návštevníka kina môžu tieto informácie vyzerať ako banality. Pre fanúšika Marvelu sú to však ďalšie dôvody, prečo sa tešiť na nadchádzajúci film Avengers 4, ktorý si pozrieme už o 8 mesiacov. Ešte predtým samozrejme uvidíme sólovku Captain Marvel, presnejšie už o polroka, ktorá nám taktiež odhalí veľkú kopu nových informácií. Ak vám to ešte nestačilo, väčšinu zvyšných fotiek si môžete pozrieť na Reddite.

Takto budú vyzerať hrdinovia filmu Avengers 4
Zdroj: superherohype.com

Čo na uniknuté obrázky vravíte? Tešíte sa z nových úlomkov informácií o filme Avengers 4, alebo fanúšikovské šialenstvo pre Marvel nechápete? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, twitter.com, reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -