NÁVOD: Takto si v 3 krokoch stiahnete všetky fotky na svojom Facebook profile

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Návod: Ako si stiahnuť všetky fotky z Facebook účtu?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste si chceli zálohovať či stiahnuť všetky fotky z Facebook účtu? Nech už je váš dôvod akýkoľvek, je to naozaj jednoduché. Dnes vám ukážeme, ako presne na to.

Krok 1: Choďte do nastavení prenosu

V aplikácii kliknite na ponuku vpravo dole, dostaňte sa do nastavení, presuňte sa nižšie a kliknite na „Prenos kópie svojich informácií“. Následne vás aplikácia Facebook presunie do nastavení Centra účtov Meta, kde si vyberiete profil, ktorého údaje chcete preniesť. Vyberte jednu z uvedených možností (preniesť môžete iba médiá, alebo média aj príspevky, poznámky a podujatia) a kliknite na tlačidlo Ďalej.

Krok 2: Vyberte cieľ a potvrďte prenos

Zvoľte službu, kam chcete vaše multimédiá preniesť a potvrďte prístup do danej služby pre Facebook. Následne či chcete kopírovať len vaše fotky alebo videá. Nastaviť môžete aj špecifický rozsah dátumov alebo len výber niektorých albumov. Potom už len stačí potvrdiť prenos a počkať, kým bude hotový.

Krok 3: Počkajte na prenos a hromadne presúvajte albumy vo Fotkách Google

Prenos nejakú chvíľu trvá, no viac ako pár minút by to byť nemalo. Po jeho dokončení sa vám vaše fotografie a videá z Facebook účtu v danej cloudovej službe zobrazia vo forme albumov. Tie už môžete ďalej jednoducho a hromadne sťahovať, presúvať či zdieľať.

Bol tento návod pre vás užitočný? Videli by ste radi viacej podobných praktických článkov? Ak áno, dajte nám vedieť v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -