Moderný Chucky vraždí v prvej ukážke na horor Detská hra! Stal sa z bábiky robot?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O návrate kultovej vražednej bábiky Chucky na plátna kín počúvame už nejaký ten piatok. Presnejšie ide o remake legendárneho hororu Child’s Play (Detská hra) z roku 1988. Režisér Lars Klevberg (Polaroid) nám už dávnejšie o filme prezradil jednu podstatnú vec: „Zatiaľ čo bola stará bábika posadnutá duchom sériového vraha, tá nová by mala v sebe skrývať aj tajomné triky“.

Tomuto vyjadreniu sme však až dodnes vôbec nerozumeli. Všetko nám ale vysvetlila prvá ukážka novinky, ktorú majú na starosti spoločnosti Orion Pictures a MGM. Nejedná sa totižto o priamy remake klasiky z 80. rokov, ale o verziu hodnú 21. storočia. Bábika Chucky totižto dostala adekvátny upgrade…

Chucky
Zdroj: fullmoviesstreamingonline2019.blogspot.com

Prichádza remake na horor Detská hra!

Z bábiky posadnutej sériovým vrahom sa totižto stáva chybná „Buddi“ bábika, ktorej zdrojový kód bol hacknutý tak, aby nemala žiadne limity učení a taktiež v násilí. Aubrey Plaza stvárňuje matku, ktorá dá svojmu synovi Andymu (Gabriel Bateman) túto inteligentnú bábiku k narodeninám. To však ešte netuší, že ide o naozaj nevhodný darček. Ako sa však vraví, darovanému Chuckymu na zuby nepozeraj.

Tieto inteligentné bábiky Buddi vyrába spoločnosť Kaslan, ktorá vyvíja aj drony, reproduktory či inteligentné vysávače. Tvorcovia filmu dokonca kvôli marketingu vytvorili aj fiktívnu stránku tejto firmy, ktoré môžete navštíviť po kliknutí na tento odkaz. Nový koncept filmu sa nám osobne veľmi páči.

Vo filme okrem vyššie spomenutých uvidíme aj mená ako Brian Tyree Henry (Atlanta), Beatrice Kitsos (Exorcista), Ty Consiglio (Obyčajná tvár) či Carlease Burke (Jumanji: Vitajte v džungli). Produkciu majú na starosti rovnakí ľudia, ktorí produkovali aj úspešný horor To. Režisérom je teda Lars Klevberg, ktorý ma doposiaľ skúsenosti iba z hororom Polaroid. Horor Child’s Play bude v kinách debutovať až 15. augusta, keďže sa ešte natáča vo Vancouveri.

Čo hovoríte na nový pohľad na vražednú bábiku? Myslíte, že by si podobné vylepšenie zaslúžila aj Annabelle?

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -