Prvý trailer na Lego Príbeh 2 odhaľuje novú inváziu, ktorú môže zastaviť jedine staviteľ Emmet!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý trailer na Lego Príbeh 2 je konečne tu!

Ak ste si mysleli, že Lego Príbeh bol dopredu odsúdený na smrť, veľmi ste sa zmýlili. V tomto prípade išlo o absolútne prekvapenie roka 2014. Z filmu, ktorý vyzerá ako čistý stroj na peniaze sa totižto vykľubal jeden z najlepších animákov za posledné roky. Bol úžasne prepracovaný, nádherne naanimovaný, brilantne zostrihaný a aj veľmi vtipný.

Za to treba poďakovať najmä režisérskemu duu Philovi Lordovi a Christopherovi Millerovi (tí čo boli vyhodení z filmu Solo).  Na dvojku sme teda už asi všetci netrpezlivo vyčkávali. Štúdio ju pochopiteľne hneď odkleplo, a práve teraz nám ju predstavuje. Príbeh teda bude pokračovať presne kde skončil, len s časovým odstupom päť rokov. Do LEGO sveta prišla nová invázia a to v podobe LEGO Dupla. Prvý trailer nám teda napovedá, čo všetko budú musieť naši hrdinovia urobiť tentokrát, aby inváziu zvrátili.

Do režisérskej pozície sa bohužiaľ nemohli vrátiť Lord s Millerom, no tí naďalej zastupujú post producentov a scenáristov. O réžiu sa teda tentokrát postaral Mike Mitchell, ktorý má za sebou štvrtú kapitolu zo série Shrek a pre rovnaké štúdio vytvoril aj ich nový hit s názvom Trollovia. Na konte má aj film Spongebob Movie: Sponge out of Water, ktorý bol veľmi pochvalovaný za jeho humornú stránku.

Do svojich rolí sa teda vracia Chris Pratt ako staviteľ Emmet, Elizabeth Banks ako Lucy, Will Arnett ako Batman, Nick Offerman ako Metalbeard, Alison Brie ako Unikitty, Charlie Day ako Benny, Channing Tatum ako Superman a Jonah Hill ako Green Lantern. V novej roli kráľovnej Wanabi sa ukáže začínajúca komička, Tiffany Haddish. Myslím, že po tomto traileri môžeme konštatovať, že všetko bude úžasné aj na druhýkrát. O tom sa však v kinách presvedčíme až 7. februára 2019.

Oficiálny plagát na The Lego Movie 2: The Second Part
Oficiálny plagát na The Lego Movie 2: The Second Part; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na pokračovanie Lego Príbehu? Páčila sa vám jednotka? Bude to podľa vás rovnako dobré ako prvý diel? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -