Prvý trailer na Scary Stories to Tell in the Dark od Guillerma del Tora je tu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tohtoročný Super Bowl nám okrem iného priniesol aj prvý pohľad na filmovú adaptáciu klasickej literárnej série Scary Stories To Tell In The Dark. Ide o sériu troch strašidelných kníh, ktorých cieľovou kategóriou sú deti! Môžeme sa tak tešiť na naozaj jedinečný štýl hororu, ktorý si užije aj mladšia generácia.

Najzaujímavejším faktom je, že sa o produkciu stará samotný Guillermo del Toro, ktorý má na konte napríklad oscarový film Podoba vody. O predstavení tohto projektu na dnešnom Super Bowle sme sa dozvedeli už pár dní dozadu, kedy vyšiel prvý plagát so strašidelným a ikonickým strašiakom „Harold The Scarecrow„. Práve tento strašiak rád ožíva a terorizuje skupinku farmárov.

Prvý trailer na Scary Stories to Tell in the Dark

Na režisérskom kresle sedí André Øvredal, ktorý je známy hlavne kvôli jeho projektom The Autopsy of Jane Doe a Trollhunters. O samotnú trilógiu kníh, na ktorej je film založený, sa postaral Alvin Schwartz. Táto literárna séria je prešpikovaná mrazivými ilustráciami, ktoré sa konečne presunú aj na strieborné plátna.

Hlavnou postavou filmu je mladé dievča menom Stella (Zoe Colletti), ktorú stále prenasleduje záhadné zmiznutie jej matky počas Halloweenu. Celý príbeh sa zamieria na skupinku mladých tínedžerov, ktorí musia vyriešiť záhadu zmiznutí a hrozivých úmrtí v ich malom mestečku.

Scary Stories to Tell in the Dark
Zdroj: geektyrant.com

Obsadenie filmu je zložené z mien ako Zoe CollettiMichael Garza (Wayward Pines), Austin Abrams (Brad’s Status), Gabriel Rush (Moonrise Kingdom), Austin Zajur (Brad’s Status), alebo Natalie Ganzhorn (Make it Pop).

Všetky trailery a spoty z tohtoročného Super Bowlu nájdete v tomto vlákne!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -