The Rock a Statham spájajú sily v spote na Hobbs & Shaw zo Super Bowlu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Netrvalo dlho a Dwayne „The Rock“ Johnson sa spolu s Jasonom Stathamom vracia v novej ukážke na film Hobbs & Shaw! Oficiálneho traileru sme sa dočkali už pred troma dňami, no projekt podobných rozmerov akciu ako Super Bowl určite nemôže zmeškať.

Štúdio Universal tak vysolilo neuveriteľné peniaze za to, aby si svoju minútku slávy užil aj prvý vedľajší film série Rýchlo a zbesilo. Samotný Dwayne nám dal prostredníctvom svojho Instagramu vedieť, že sa nová reklama objaví aj počas finálneho zápasu NFL. No a ako sme zistili už z prvého traileru, môžeme sa tešiť až na prehnane akčnú jazdu!

Séria Rýchlo a zbesilo prešla od pouličných závodov po štyroch častiach až do akčných filmov. Pravdepodobne nikto však nečakal, že sa dostaneme až po nadľudskú silu a nepriestrelné postavy. Takýmito schopnosťami totižto bude disponovať hlavný záporák Brixton, ktorého stvárňuje Idris Elba.

My teda dúfame, že takéto nadľudské veci ostanú v spin-off filmoch a že sa v hlavnej sérii neukážu. Každopádne, ide o letnú popcornovku, takže veríme, že si tonu nereálnej akcie patrične užijeme. O úžasnej hereckej chémii medzi Dwayne Johnsonom a Jasonom Stathamom nás predsa presvedčili už filmy Rýchlo a zbesilo 7 a Rýchlo a zbesilo 8.

O čom bude film Hobbs & Shaw?

Hlavným záporákom bude postava menom Brixton, ktorého stvárnil Idris Elba. Okrem iného uvidíme aj filmovú sestru Jasona Stathama, Hattie Shaw, ktorú si strihla herečka Vanessa Kirby. Podľa všetkého by malo ísť o agentku vládnej agentúry MI-5. Veľmi dôležitou súčasťou filmu bude aj rodina Luke-a Hobbsa (Dwayne Johnson), ktorá žije na ostrove Samoa.

Jeho štyria bratia vlastnia autoservis Hobbs Customs, ktorý kedysi slúžil na ilegálne záležitosti. Dnes však ide o legálny biznis, založený na stavaní a doručovaní starožitných áut po celom svete. Jedného z jeho bratov dokonca stvárnila wrestlingová hviezda Roman Reigns.

Hobbs & Shaw
Zdroj: socialnews.xyz

Pôvodne sa tvorcovia snažili o to, aby túto úlohu stvárnil Jason Momoa (Aquaman). Ten mal však denník plný iných natáčaní. Dwayne Johnson ale sľúbil, že si v ďalšom “Hobbs” filme jeho brata naozaj musí zahrať.

Všetky trailery a spoty z tohtoročného Super Bowlu nájdete v tomto vlákne!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -