Ralph Rozbi-to ničí internet v prvom traileri na dlhoočakávané pokračovanie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hit od štúdia Disney pokračuje v prvom traileri!

Štúdio Disney si dnes asi všetci spájajú už len s Pixarom. Niektorí diváci dokonca čakajú už len na tie animáky, ktoré vyrába hlavne druhá spomínaná spoločnosť. Disney sa však v posledných rokoch spamätalo a ich filmy sú dnes možno aj rovnako úžasné. Snehulienku, Pinocchia a ďalšie klasiky nahradili fantastické filmy ako Frozen (Ľadové Kráľovstvo), Zootopia (Zootropolis) a v neposlednom rade aj Wreck-it Ralph (Ralph Rozbi-to).

To čo sa najprv zdalo iba ako obyčajná reklama na herné arkády sa však rázom premenilo na jedno z najväčších animovaných prekvapení. Prvý Ralph mal skvelý príbeh, krásnu myšlienku, úžasné postavy a nádhernú animáciu. Vedzte teda, že ak ste si ho zamilovali, neboli ste jediní. Každému teda asi bolo jasné, že dvojka sa skôr či neskôr musí natočiť! Po šiestich rokoch sa teda pozeráme na prvé zábery z pokračovania a musíme povedať, že naše očakávania sú po tejto ukážke ešte väčšie!

Ralph sa teda dostal do sveta internetu a ak nám táto ukážka niečo hovorí, čaká nás poriadne zaujímavá a hlavne vtipná jazda. Animácia je tiež už na úplne inom leveli, takže v podstate nám len ostáva čakať na to, čo všetko sa nám tvorcovia rozhodli ukázať. Aký bude tentoraz príbeh zatiaľ ešte nevieme, no ukážka nám možno už trošku napovedala. Priaznivci pôvodného znenia určite ocenia návrat hviezdnych hercov, ktorí im opäť prepožičali svoje jedinečné hlasy. Platí to predovšetkým pre Johna C. Reillyho a Sarah Silverman. Z nováčikov by sme sa mali tešiť na Taraji P. Henson a ak ste čítali júlový článok o D23, viete, že sa máme tešiť aj na mnoho skvelých cameí! Ralph bohužiaľ príde ničiť internet až v novembri, takže zatiaľ si musíme vystačiť iba s týmito zábermi!

Oficiálny teaser plagát na film Ralph Breaks The Internet: Wreck-it Raplh 2
Oficiálny teaser plagát na film Ralph Breaks The Internet: Wreck-it Raplh 2; Zdroj: facebook.com

Tešíte sa na pokračovanie Ralpha Rozbi-to? Čo vravíte na prvý trailer? Bude to stáť za to a vyrovná sa podľa vás dvojka prvému dielu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -