Vráti sa režisér Peter Jackson do sveta Pána Prsteňov, alebo radšej natočí komiksový film pre DC?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Začiatkom tohto storočia sa do svetových kín dostali tri veľkolepé filmy, ktoré dodnes patria medzi najväčšie hollywoodske projekty v histórii. Legendárna trilógia Pána prsteňov adaptovala klasický príbeh J.R.R. Tolkiena, predstavila nám dokonalé herecké obsadenie a vytvorila tie najepickejšie bojové sekvencie vôbec. Za týmito filmami stálo veľké množstvo talentovaných ľudí. Usilovne na ňom pracovali tí najlepší filmoví umelci, ktorých usmerňoval pán režisér/scenárista menom Peter Jackson. Ten teraz svetu po dlhšej dobe prezrádza vzrušujúce plány do budúcnosti!

Zdroj: slashfilm.com

Režisér Peter Jackson zvažuje budúce kroky!

Aj keď Peter Jackson usilovne pracuje aj naďalej, od režírovania sa na chvíľu vzdialil a venoval sa skôr scenáristike. Momentálne sa ešte zameriava na pripravovaný dokument o Prvej svetovej vojne a taktiež by mal vytvoriť pokračovanie filmu Tintinove dobrodružstvá. Teda aspoň teoreticky. žiaden iný film však nerežíroval už od roku 2014, kedy dokončil trilógiu Hobbita.

Teraz sa ale zdá, že je pripravený opäť zasadnúť do režisérskej stoličky. Podľa informácií má na výber viac možností, rozhodnúť sa však bude ťažké. Peter Jackson si má vybrať medzi návratom do sveta Pána prsteňov a superhrdinským filmom pre DC. Ak sa rozhodne pre návrat do Stredozeme, vyzerá to tak, že by sa stal súčasťou pripravovaného seriálu Pán Prsteňov od Amazonu. To by mohlo byť zároveň vzrušujúce, no naopak aj neprínosné. Všetkým je jasné, že Jackson miluje Tolkienove príbeh viac, ako ktokoľvek iný. Trilógia Hobbita ale už dokázala, že originálne tri časti už neprekoná. Fanúšikovia by potom v konečnom dôsledku mohli byť znova naštvaní, že nedostali to, čo chceli.

Zdroj: rifftrax.wikia.com

Aj práve preto je podľa nás voľba DC filmu zaujímavejšia nielen pre nás, ale aj pre samotného režiséra. Do rozšíreného univerza superhrdinov ešte nikdy nezasiahol, no ako Jacksona poznáme, on by z toho vedel vyťažiť naozaj veľa. Ak by teda dostal možnosť spracovať postavu, ktorá mu sadne. Vďaka legendárnej povesti Jacksona si ale myslím, že to by nemal byť problém a štúdio by mu dovolilo a schválilo takmer čokoľvek.

Čo si o tom myslíte vy? Mal by sa Peter Jackson vrátiť do sveta Pána prsteňov, alebo ho v ňom po Hobbitovi už nechcete vidieť? Taktiež je tu vyššie spomínaná druhá možnosť. Myslíte si, že Jackson by natočil skvelú komiksovku pre DC? Alebo by sa mal pustiť do niečoho úplne iného? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -