Režiséri najnovšieho Star Wars filmu dostali vyhadzov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Star Wars fanúšikovia dnes pocítili veľké rozrušenie Sily!

Výmeny režisérov! To znie ako niečo, na čo vlastní autorské práva Warner Bros a DC. Nuž, prekvapivo to tentoraz nie je článok o nich. Tí minule prišli o Douga Limana a teraz si na chvíľu dávajú pauzu. Tentoraz totižto za vyhadzovom režisérov stojí Disney a Lucasfilm, ktorí práve stratili hlavný komponent samostatného Han Solo filmu! Vtipálci Phil Lord a Christopher Miller, ktorí majú na konte úspechy v podobe The Lego Movie a 21 Jump Street, teda dneškom nadobro končia v slávnej galaktickej sérii.

Dôvod je samozrejme rovnaký ako vždy. Ich vízia sa nezhodovala s tou od štúdia. Film sa už hodnú chvíľu natáča, takže je prekvapivé, že na tieto nezhody prišli až teraz. Pravý dôvod sa však pravdepodobne nedozvieme. Kto vie, čo mala táto dvojica s príbehom Hana Sola v pláne. Pravdepodobne to muselo byť niečo horšie ako vyzabíjanie všetkých hlavných postáv v Rogue One, ale to už je len môj skromný odhad.

Phil Lord a Chris Miller opúšťajú galaktický svet Star Wars!
Phil Lord a Chris Miller opúšťajú galaktický svet Star Wars!; Zdroj: bafta.org

Lucasfilm teda už zháňa náhradu, prvý režisér ktorý sa začína objavovať je Ron Howard (Apollo 13, Rush) čo určite neznie zle. Film je v procese natáčania, čo znamená, že režisér musí byť oznámený čo najskôr. My samozrejme Lucasfilmu držíme palce, i keď nahradiť dvoch vtipných režisérov za chlapíka, čo nám ukázal ako krásne horel Niki Lauda vo formuli by bolo trošku zvláštne. Svet Star Wars je však plný prekvapení, no a ja osobne od nich beriem úplne všetko. Tento film je totižto stále stávka na neistotu, takže hlavne treba nájsť režiséra s poriadnymi nervami. Prezidentka Lucasfilmu, Kathleen Kennedy, nech vás sila sprevádza!

Ako túto Star Wars novinku vnímate vy? Ste smutní, že Miller a Lord odchádzajú? Aký je podľa vás pravý dôvod ich nezhody so štúdiom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -