RTVS teraz brutálne zničila Markízu a JOJ. Slováci jasne ukázali, čo je ich novým TV hitom

Nenechajte si ujsť

RTVS má za sebou mimoriadne dni

RTVS ukazuje silu vlastnej tvorby a počas uplynulého víkendu verejnoprávna televízia jasne ukázala, že vie konkurovať aj súkromným vysielateľom s výrazne vyššími rozpočtami. Tretia séria jej televíznej šou Pečie celé Slovensko k obrazovkám prilákala viac než pol milióna Slovákov a zaznamenala rekordné ratingy. Darilo sa však aj politicko-diskusnej relácii O 5 minút 12, ktorá rovnako dopadla najlepšie spomedzi konkurencie.

Markíza a JOJ padli do úzadia

RTVS bola opäť na čele rebríčkov sledovanosti v prime-time od piatku do nedele. Stabilnému diváckemu úspechu sa tešia obľúbené zábavné relácie, pričom tretia séria šou Pečie celé Slovensko prekročila hranicu pol milióna divákov – až 548.000 fanúšikov pekárskej šou si nenechalo ujsť šiestu epizódu, ktorá bola lídrom v cieľovej skupine 12-54 aj 12+, a stala sa celkovo najsledovanejším programom dňa. Diváckemu záujmu sa tešila aj politická diskusná relácia O 5 minút 12, ktorú na Jednotke a RTVS :24 sledovalo celkom až 528.000 divákov a stala sa tak celkovo najsledovanejšou nedeľnou politickou diskusnou reláciou.

RTVS bodovala u divákov počas víkendu zábavou a bola od piatku do nedele lídrom v sledovanosti v prime-time. V piatok sledovalo premiéru vedomostnej šou Čo ja viem na Jednotke 383.000 divákov pri trhovom podiele 20,3 % a relácia sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

V sobotu večer oslovila Jednotka divákov premiérovou epizódou šou Záhady tela, ktorú si nenechalo ujsť 363.000 divákov pri trhovom podiele 18,6 % v univerzálnej cieľovej a relácia sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Záujmu divákov sa tešila aj talkšou Petra Marcina Neskoro večer, ktorú sledovalo 299.000 divákov pri trhovom podiele 18,4 % v cieľovej skupine 12+ a taktiež bola trhovým lídrom.

V noci ponúkla Jednotka divákom reprízu relácie Hit roka, ktorú sledovalo 131.000 divákov pri trhovom podiele 14,1 % v univerzálnej cieľovej skupine a bola rovnako jednotkou v sledovanosti v danom čase.

Boduje aj šou o pečení

V nedeľu večer ponúkla RTVS divákom šiestu epizódu premiérovej 3. série divácky obľúbenej šou Pečie celé Slovensko. V silnej konkurencii si reláciu nenechalo ujsť rekordných 548.000 ľudí pri trhovom podiele až 26,1 % v cieľovej skupine 12+ a relácia sa stala celkovo najsledovanejším programom dňa.

TMDB

Rovnako sa jej darilo aj v cieľovej skupine 12-54, kde získala trhový podiel až 26 %. Divákov k obrazovkám prilákala aj repríza piatej epizódy, ktorú Jednotka odvysielala v sobotu podvečer. Pozrelo si ju až 161.000 ľudí a relácia bola najsledovanejším televíznym programom v danom čase.

V nedeľu prilákala divákov k televíznym obrazovkám diskusná relácia O 5 minút 12, ktorá sa v danom čase stala najsledovanejšou televíznou reláciou. Na Jednotke si ju nenechalo ujsť až 443.000 divákov pri trhovom podiele 32 % v cieľovej skupine 12+.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -