Režisér filmov ako Deadpool 2 alebo John Wick si pravdepodobne našiel nový projekt! O čo sa jedná?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér David Lietch má za sebou úspešné projekty ako John Wick, V ako Vendeta alebo Atomic Blonde. Už o tri mesiace sa dokonca dočkáme jeho ďalšieho filmu, Deadpool 2. Aktuálne sa stará o jeho marketing, pričom ešte len včera prišiel prvý poriadnejší trailer. Na čom však režisér plánuje pracovať po premiére pokračovania našej obľúbenej komédie? Nuž, portál THR odhalil, že už si pravdepodobne našiel nový projekt. Zatiaľ čo The Wrap prezradil, že zatiaľ nedošlo ku žiadnej formálnej ponuke, David Lietch by sa mal v týchto chvíľach dohadovať so štúdiom Universal. Ako ste už určite zistili, mal by byť režisérom spin-offu série Rýchlo a zbesilo!

Zdroj: turntherightcorner.com

Našiel si Rýchlo a zbesilo spin-off režiséra?

Už niekoľko krát sme vám písali o tom, že Luke Hobbs (Dwayne „The Rock“ Johnson) a Deckard Shaw (Jason Statham) zo série Rýchlo a zbesilo dostanú vlastný film. Zatiaľ čo spin-off ešte nie je ani vo výrobe, už stihol zožať kúsok kontroverzie. Herec Tyrese Gibson (filmový Roman Pearce) totižto viní Dwayna Johnsona a jeho vlastný film z rozpadu „Rýchlo a zbesilo“ rodiny. Taktiež mu dal pekne vyžrať to, že zatiaľ čo sa Rýchlo a zbesilo 9 presunulo na rok 2020, Johnsonov spin-off príde o rok skôr (2019). Samotný Tyrese Gibson totižto svoj vlastný spin-off film odmietol, zatiaľ čo The Rock ho s radosťou prijal.

Mimo celej drámy na scéne sa musíme priznať, že sa na snímku celkom tešíme. Chémia medzi The Rockom a Jasonom Stathamom predsa funguje úžasne, ako sme aj mohli vidieť v poslednej časti. Teraz už len stačí dúfať, že sa režisér David Lietch tohto projektu naozaj chytí. Pokiaľ by priniesol podobne dobrú akčnú komédiu akou je Deadpool, tak sa máme na čo tešiť. Čo na túto novinku vravíte vy?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -