Dráma medzi Tyrese Gibsonom a The Rockom – „Kvôli tebe sa rozpadla rodina Rýchlo a Zbesilo a posunula sa deviatka“

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Rodina. Práve v tomto duchu sa nesie celá séria Rýchlo a Zbesilo. Včera a predvčerom sme Vám dali vedieť, že sa film Rýchlo a Zbesilo 9 presunul na rok 2020 a v roku 2019 uvidíme spin-off s The Rockom a Jasonom Stathamom. Práve toto konanie rozpútalo vojnu. Ako ste možno postrehli, pri natáčaní posledného dielu to naozaj vrelo medzi Vinom Dieselom a Dwaynom „The Rock“ Johnsonom. Tentokrát to zas The Rockovi dáva poriadne vyžrať Tyrese Gibson, ktorý hrá v sérií postavu Romana Pearce a prvý krát sa ukázal už v druhej časti. Na instagrame si nedal servítku pred ústa a všetko napísal tak, ako to naozaj cítil.

„Kvôli tebe sa presunul film Rýchlo a Zbesilo 9“

V prvom poste dal Tyrese The Rockovi vyžrať to, že práve kvôli jeho spin-off filmu sa presúva Rýchlo a Zbesilo 9. Popisy nebudeme podrobne prekladať a tak dúfame, že viete anglicky aspoň natoľko dobre, aby sme im porozumeli. Ďalej napísal, že gratuluje The Rockovi za to, že urobil sériu Rýchlo a Zbesilo o ňom. Vraj už je všetko iba o #TEAMDWAYNE a oni si na svoj film budú musieť čakať 3 roky. Taktiež sa bojí, že z toho Dwayne urobí vlastný Baywatch. Pri tomto stojíme na Tyresovej strane. Dwayne sa do „rodiny“ pridal až v piatom diely série a v podstate ju presmeroval na seba – práve pre toto chce odísť aj predstaviteľka Letty, Michelle Rodriguez (vraj má vo filmoch málo priestoru).

Diversity, love, multi ethnic worldwide multi generational, United Nations, One Race, Fast Family…… Until Dewayne showed up I guess this whole time he had a problem cause he wasn’t the ONLY ONE on the movie poster……….. I guess dreams do come true congratulations to @hhgarcia41 and @therock you guys are just amazing you really broke up the #FastFamily I tried to warn you guys… You thought I was hating…… I was simply fighting to keep the family together what makes us great is when you see us all TOGETHER we don’t fly solo….. #MyLastPost today….. I got 3 years of venting on this clown – They offered but YOU didn’t have to agree with a solo #HobbsMovie #OriginalFastFamily we salute you and stand on your shoulders #VinDiesel #PaulWalker #RobCohen #RomanTej were offered a spin off we TURNED IT DOWN!!!

Príspevok, ktorý zdieľa TYRESE (@tyrese),

„Kvôli tebe sa rozpadla rodina Rýchlo a Zbesilo“

O deň neskôr dal Tyrese na svoj instagram druhú fotku s podobným popisom. Tu hovorí o tom, ako bolo Rýchlo a Zbesilo o rozmanitosti, láske, jednom závode, o rodineaž pokiaľ sa neukázal Dwayne. Taktiež vyslovene napísal, že on rozbil #FastFamily, takže rodinu série. Tyrese vraj nikdy nehateoval, vždy iba bojoval za to, aby rodina zostala pokope a vždy to bolo len o tom, že si nejdú sólo (tak, ako ide práve Dwayne). Vraj má aspoň 3 roky na to, aby sa od toho klauna vyventiloval (myslel tým samozrejme The Rocka). Napísal, že keď im ten spin-off ponúkli, nemuseli ho prijať. A tu prišlo najväčšie prekvapenie – sólo film vraj ponúkli aj Tyresovi a Ludacrisovi (Roman a Tej) a vraj ho odmietli.

Tyrese mu dal teda vyžrať to, že sa kvôli nemu presunula deviatka, že práve on rozbil rodinu, celú sériu presmeroval naň a teraz si ešte aj pôjde sólo. Uvidíme teda, ako bude dráma medzi hercami pokračovať a ako na to zareaguje samotný Dwayne. Tyrese však v podstate v ničom neklamal, a práve The Rock tu vyzerá ako „záporák“. O akomkoľvek pokračovaní tejto hádky Vám dáme vedieť!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -