Slováci mu neodolajú. Prichádza nový kráľ mobilov najobľúbenejšej triedy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nové Samsung smartfóny ohúria rozumnou cenou

Spoločnosť Samsung predstavuje dva nové prírastky radu Galaxy A. Samsung Galaxy A25 s podporou 5G a Galaxy A05s sa na Slovensku dostanú do predaja začiatkom januára 2024. Celý rad je navrhnutý tak, aby priniesol funkcie vhodné najmä pre mladých ľudí. Rozumné ceny nových telefónov však oslovia každého záujemcu.

Galaxy A25 5G: Všetko, čo musí mať smartfón hodný roku 2024

Prvým z dvoch nováčikov je Samsung Galaxy A25 s podporou 5G, ktorý poteší predovšetkým veľkým displejom. Pohodlné používanie zaistí 6,5-palcový Super AMOLED displej s kvalitou FHD+, obnovovacia frekvencia 120 Hz, jas 1 000 nitov a technológia Vision Booster. O zvuk sa postará vylepšené stereo Dolby Atmos, ktoré podporí celkový zážitok zo sledovania a počúvania obľúbeného obsahu.

a25 5g
Zdroj: Samsung

Používateľov zaujme aj fotoaparát vybavený 50 Mpx snímačom, ktorý je doplnený širokouhlým objektívom a makroobjektívom. Pre milovníkov selfies disponuje 13 Mpx prednou kamerou. Za atraktívnu cenu smartfón navyše ponúkne štýlový dizajn v troch moderných farebných variantoch (modrom, žltom a modročiernom). Maloobchodná cena Galaxy A25 vo verzii so 128 GB internou pamäťou a 6 GB RAM je stanovená na 299 € a pri verzii s 256 GB pamäti a 8 GB RAM na 369 €.

Model Galaxy A25 5G dopĺňa našu širokú ponuku smartfónov základnej úrovne a zachováva náš záväzok priblížiť technológie ľuďom bez toho, aby sme obetovali kvalitu našich produktov,“ hovorí Tomáš Balík, šéf mobilnej divízie Samsung Electronics pre Českú a Slovenskú republiku.

Galaxy A05s: Neodmietnuteľný pomer cena / výkon

a05s
Zdroj: Samsung

Na Slovensku bude Samsung Galaxy A05s dostupný začiatkom januára v čiernom, svetlozelenom a striebornom farebnom variante. Veľký 6,7-palcový displej s kvalitou FHD+ láka vychutnať si seriály, filmy a videohry kedykoľvek a kdekoľvek. Väčšie telo telefónu umožnilo navýšiť kapacitu batérie na úctyhodných 5000 mAh. Ponúka aj 25 W rýchle nabíjanie.

Vďaka procesoru Qualcomm Snapdragon 680 ponúkne Galaxy A05s plynulý chod pre základné používanie na sociálne siete či menej náročné hry. Telefón bude dostupný vo verzii s 64 GB internou pamäťou 4 GB RAM za odporúčanú maloobchodnú cenu 159 € a v 128 GB a 4 GB RAM za 179 €.

Zdroj: TS Samsung

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -