September bude pre Marvel naozaj veľký! Dočkáme sa traileru ale aj oznámenia nového filmu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

September bude pre Marvel naozaj veľký!

Po tom, čo štúdio Marvel prinieslo do kín Infinity War, nachvíľku sa odmlčalo. Rýchlo nám ešte stihli ukázať film Ant-Man and the Wasp s krásnou potitulkovou scénou, no odvtedy ohľadom osudov našich hrdinov mlčia. Nuž, vyzerá to tak, že nie na dlho. Recenzentka Grace Randolph (ktorá dostáva informácie z dôveryhodných zdrojov) totižto začala tvrdiť, že každý Marvel fanúšik by sa mal na tento mesiac poriadne pripraviť, keďže celý september bude patriť Marvelu!

Čo sa chystá? Žeby ohlásenie Marvel fázy 4? Naozaj netušíme. Príde však mnoho ohlásení. Na twitteri totižto koluje správa, že už čoskoro tento mesiac uvidíme prvý trailer na Captain Marvel. To by samozrejme dávalo zmysel, keďže film premiéruje už v marci a nevideli sme z neho prakticky nič. Navyše ide o sólovku a predstavenie tejto hrdinky, takže marketing musí pri tomto filme naozaj šlapať!

No a to oznámenie? Vraj sa dočkáme nejakých noviniek ohľadom filmu Black Panther 2. Pravdepodobne sa teda tento film posúva vpred namiesto Strážcov Galaxie 3, ktorí museli byť kvôli vyhadzovu Jamesa Gunna pozastavení. Čo ďalšie by sa ale mohlo oznámiť? Nuž, september spomínal aj režisér Doctora Strangea, takže pravdepodobne sa dočkáme pár noviniek aj ohľadom jeho pokračovania.

Kde, kedy a ako tieto novinky prídu bohužiaľ netušíme. Na prezentáciu Fázy 4 je však podľa nás ešte priskoro, najmä ak chce Marvel udržať tajomstvá, ktoré má v sebe film Avengers 4. My by sme však určite radi počuli aj niečo ohľadom náhrady réžie pre Strážcov, no a neuškodilo by ani konečne to odhalenie oficiálneho názvu pre Avengers 4. Neostáva nám už teda nič iné ako len čakať a špekulovať. Každopádne, ak ste Marvel fanúšik, určite sa pripravte na poriadne novinky!

Aké oznámenia si podľa vás Marvel prichystal? Čo by ste od nich chceli počuť? Myslíte si, že sa chystá prezentácia štvrtej fázy? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -