Seriál Hawkeye: Bude Jeremy Renner nahradený iným hercom?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pripravovaný seriál Hawkeye od Disney+ nás ponorí hlboko do sveta komiksovej postavy Clinta Bartona. Tento zaujímavý projekt bol predstavený štúdiom Marvel na tohtoročnom Comic-Cone a stal sa súčasťou rozsiahlych plánov 4. fázy MCU.

Táto myšlienka znie určite zaujímavo a my si tak vďaka tomu môžeme vychutnať našich obľúbených Marvel hrdinov na malých obrazovkách z pohodlia domova. V seriáli by nemal chýbať ani herec Jeremy Renner, ktorý sa stal súčasťou Avengers ešte na ich samotnom počiatku.

Seriál Hawkeye bez Jeremyho Rennera?

To sa však môže čoskoro zmeniť a herca by mal nahradiť niekto nový. Prečo? Tieto špekulácie sa objavili len pár dní dozadu, kedy sa k danej situácii niektorí fanúšikovia jasne vyjadrili. Renner by mal podľa ich slov prenechať svoje miesto niekomu inému. O možnosti výmeny začalo jednať aj štúdio Marvel a finálny výsledok sa dozvieme až postupom času. Jedno je však isté.

Bez ohľadu na to, kto sa ukáže v hlavnej úlohe, vieme, že tento lukostrelec sa určite stane skutočnosťou. Zatiaľ čo sú všetky podrobnosti ohľadom príbehu neznáme, producent Trinh Tran nám prezradil niektoré informácie, čo môžeme od nadchádzajúceho Disney+ príbehu očakávať.

Zdroj: syfy.com

V nedávnom rozhovore sa producent vyjadril o jeho angažovaní sa v projekte a uviedol body, na ktorých sa v seriáli Hawkeye bude podieľať. Nazrieme vraj do dávnej minulosti tejto postavy a taktiež sa môžeme tešiť na premiéru novej postavy v MCU, ktorej meno je Kate Bishop. Tu by si podľa všetkého mala zahrať herečka Hailee Steinfeld a jej príbeh bude inšpirovaný podľa komiksovej predlohy Matta Fractiona.

Kto je Kate Bishop a čo má spoločné s Hawkeyeom?

V komiksoch táto žena vystupuje ako dcéra obchodníka, ktorý sa zaoberá nelegálnymi záležitosťami. Po tom, čo ju prepadne neznámy človek v Central Parku, sa táto nežná žena vyberá na novú cestu životom. Začne sa učiť bojovým umeniam a dokonca sa v komiksoch objaví pod menom Hawkeye, po tom ako Barton zomrie. Obe tieto postavy sa pravidelne objavovali v komiksoch Hawkeye, ktoré napísal David Aja. Nie je zatiaľ jasné, ako túto postavu Marvel začlení do deja, ale dávka akcie týchto dvoch určite neminie.

Zdroj: youtube.com

Toto nové dobrodružstvo vyzerá byť naozaj zaujímavé a určite s nami ostaňte naladení pre viac informácií. Tie by sa mohli objaviť už čoskoro a štúdio Marvel v najbližších dňoch rozhodne o budúcnosti Jeremy Rennera v MCU.

Mali ste niekedy s daným hercom problém a nepáčilo sa vám jeho vystupovanie vo filmoch Avengers? Nezabudnite nám vaše postrehy napísať do komentárov a veríme, že sa príbeh okolo Clinta Bartona čoskoro vyjasní.

            Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -