Kanye West robí seriál o Kanye Westovi; Jaden Smith si zahrá Kanye Westa

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia amerického rapera a twitterového filozofa Kanye Westa vedia, že Kanye West miluje sám seba. Dokonca o tom nahral vlastnú skladbu s názvom „I Love Kanye“ z albumu The Life of Pablo. Každopádne, tentokrát to hudobník ‚Ye‚ berie do ešte väčších výšin. Spolu s americkou televíznou stanicou Showtime totižto spolupracuje na seriáli s názvom Omniverse.

Presnejšie pôjde o limitovanú polhodinovú antologickú sériu, ktorej hlavnou postavou nebude nikto iný, ako samotný Kanye West. Teda, pôjde o jeho mladšiu verziu z alternatívnej reality. Podľa všetkého by mal seriál skúmať „mnohé hranice vnímania“ a prvá séria by sa mala zaoberať konceptom ega.

Kanye West a Lil Pump
Zdroj: nme.com

Uvidíme seriál o Kanye Westovi?

Kanye aspoň nie je až tak egocentrický, aby postavu Kanyeho stvárnil Kanye. Jeho mladšiu verziu totižto stvárni herec a hudobník Jaden Smith, syn legendárneho Willa Smitha. Jaden si v minulosti zahral v projektoch ako Karate Kid, Šťastie na dosah alebo Po zániku Zeme. Jeho hlas taktiež prepožičal hlavnej postave v Netflix seriáli Neo Yokio.

Po jeho hereckej kariére úspešne rozbehol aj tú hudobnú, kedy v roku 2017 vydal svoj debutový album Syre. Jaden dokonca nedávno hral na jednom z najväčších hudobných festivalov na svete, Coachella 2019. V mnohých smeroch vrátane vizáže často Kanyeho pripomína, takže je na jeho stvárnenie výbornou voľbou.

Kanye West a Jaden Smith
Zdroj: papermag.com

O scenár sa postará Lee Sung, ktorý aktuálne pôsobí ako výkonný producent seriálu Undone od Amazonu, no pracoval aj na Silicon Valley. Výkonnú produkciu seriálu Omniverse majú na starosti James Shin a Scott Manson spolu s Miquelom Melendezom a samotným Jadenom Smithom.

No a čo máme od seriálu čakať? Nuž, sami netušíme. Kanye sa však venuje mnohým veciam vrátane hudby či dizajnovania oblečenia a všetko z toho robí úspešne. Veríme teda, že sa mu podarí aj Omniverse.

Máte radi Kanyeho a jeho názory? Počúvate jeho hudbu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: nme.com, vanityfair.com, vice.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -