Oppenheimer aj drsná komédia. Streamovacia služba odhalila svoje prichádzajúce hity

Nenechajte si ujsť

Už dnes 9. februára streamovacia služba SkyShowtime do ponuky uvedie možno najočakávanejší sci-fi seriál roka Halo. Ponuka platformy však siaha omnoho ďalej a SkyShowtime odhalil aj ďalšie filmy a seriály, ktorými plánuje zaujať predplatiteľov počas marca 2024. Je sa na čo pozerať. V budúcom mesiaci napríklad do knižnice dorazí Oppenheimer od Christophera Nolana, ale tiež drsná psia komédia Psia jazda.

Celkovo SkyShowtime do ponuky uvedie nové seriály ako Mary & George, Sexy Beast alebo The Envoys (2. séria), spolu so seriálmi na pokračovanie v podobe Halo (2. séria), Ted alebo The Woman in the Wall. Medzi filmy zaradené do filmotéky patria tituly Oppenheimer, Champions, Please Don’t Destroy: The Treasure of Foggy Mountain alebo Strays.

Sexy Beast (7. marec)

James McArdle (Mare of Easttown, Angels in America) hrá Gala Dovea a Emun Elliott (The Rig, The Gold) sa predstaví ako Don Logan – títo dvaja sú najlepší priatelia a malomestskí zlodeji, ktorí si užívajú život vo východnom Londýne 90. rokov. Sarah Greene (Bad Sisters, Normal People) hrá Deedee Harrison, okúzľujúcu hviezdu filmov pre dospelých, ktorej ambície vziať svoj osud do vlastných rúk a jej milostný vzťah s Galom Doveom ju vystavujú nebezpečenstvu. Stephen Moyer (Shots Fired, True Blood) sa predstaví ako zákerný Teddy Bass, ktorého meno sa začína objavovať vo svete zločinu, a ktorý naláka Gala a Dona do svojej kriminálnej siete. Tamsin Greig (Episodes, Friday Night Dinner) je Donova patologicky manipulatívna a desivá staršia sestra Cecilia.

Mary & George (8. marec)

Seriál Mary & George je inšpirovaný neuveriteľným skutočným príbehom Mary Villiers (Julianne Moore), ktorá priviedla svojho krásneho a charizmatického syna Georga (Nicholas Galitzine) k tomu, aby zviedol kráľa Jakuba I. a stal sa jeho všemocným milencom. Vďaka nevídaným intrigám sa dvojica zo skromných začiatkov stala najbohatšími, najvýznamnejšími a najvplyvnejšími hráčmi, akých kedy anglický dvor zažil. A keďže Anglicko ohrozovala španielska invázia a v uliciach vládol nepokoj, nemohlo byť v stávke viac. Mary & George je až mimoriadne odvážna historická psychodráma o hanebnej matke a synovi, ktorí spriadajú intrigy, zvádzajú a zabíjajú, aby dobyli anglický dvor a spálňu kráľa Jakuba I.

The Envoys – 2. séria (15. marec)

V druhej sérii sa kňazi Pedro Salinas (Méndez) a Simón Antequera (Silvestre) ponoria do siete záhad a vrážd v galícijskom kláštore. Keď tri slepé mníšky vydajú svedectvo o údajnom zázraku, boj medzi lžou a vierou sa vyostrí. Keď sa dostanú hlbšie, dôjde k tragédii v podobe náhlej smrti ich hostiteľa Joaquína. Kňazi sú teraz zapletení do dvojitého vyšetrovania a čelia nielen mystickej, ale aj oveľa pozemskej pravde. Ako sa boj medzi podvodom a vierou stupňuje, táto séria sľubuje napínavé spojenie záhad, vrážd a srdcervúcich momentov.

Champions (15. marec)

Woody Harrelson (Zombieland) je hlavnou hviezdou zábavného a srdcervúceho príbehu bývalého basketbalového trénera z nižšej ligy, ktorému súd po sérii nešťastných náhod nariadi, aby trénoval olympijský tím so špeciálnymi potrebami. Hoci je spočiatku voči potenciálu tímu skeptický, čoskoro si uvedomí, že sa tím môže spoločne dostať ďalej, než si kedy dokázali predstaviť. Táto adaptácia je založená na španielskom filme Campeones, ktorý v roku 2018 získal cenu Goya, a režíroval ho špecialista na komédie Bobby Farrelly (Dumb & Dumber).

Oppenheimer (21. marec)

Od kultového režiséra Christophera Nolana (trilógia The Dark Knight, Interstellar, Tenet a Inception) prichádza jeho prvá životopisná dráma, príbeh o role geniálneho fyzika J. Roberta Oppenheimera pri vývoji atómovej bomby a jeho strhujúcom paradoxe, keď riskoval skazu sveta, aby ho zachránil. Tento epický príbeh s Cillianom Murphym v hlavnej úlohe legendárneho vedca dopĺňa hviezdne obsadenie vrátane Roberta Downeyho Jr., Matta Damona, Emily Blunt, Josha Hartnetta, Florence Pugh, Josha Pecka a držiteľa Oscara Ramiho Maleka.

Psia jazda (24. marec)

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale čo ak je ten človek hrozný blbec? V takom prípade by mohol byť čas na sladkú pomstu v psom štýle. V tejto animovanej komédii z produkcie držiteľov Oscara Phila Lorda a Chrisa Millera (Spider-Man: Into the Spider-Verse) sa opustený pes spojí s ďalšími túlavými psami, aby sa pomstil svojmu mizernému majiteľovi, ktorý ho opustil. Vo hviezdnom obsadení sa predstavia Will Ferrell, Jamie Foxx, Will Forte, Randall Park a Isla Fisher.

Please Don’t Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

Hviezdy Saturday Night Live Martin Herlihy, John Higgins a Ben Marshall, známejší ako skečové komediálne trio Please Don’t Destroy, sú autormi a hlavnými hviezdami vo filme Please Don’t Destroy: The Treasure of Foggy Mountain. V komédii od producenta Judda Apatowa vyrozpráva John Goodman príbeh Bena, Martina a Johna, najlepších priateľov z detstva, ktorí sa vydávajú na dobrodružnú výpravu do divočiny, aby našli stratený poklad nevyčísliteľnej hodnoty. Ukáže sa, že ich cesta nebude jednoduchá, pretože sa na nej stretnú s medveďmi bez srsti, dvojicou zvedavých strážcov parku (Meg Stalter a X Mayo) a pokryteckým vodcom kultu (Bowen Yang). Benovho otca hrá ikona komédie Conan O’Brien.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -