Finálny trailer na slovenský film Únos je vonku! Zhrňme si teda, čo všetko sme už videli

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Slovenská lahôdka s názvom Únos

Určite ste už počuli o tom novom slovenskom počine s názvom Únos. Film vyzerá naozaj veľmi peckovo, čo je na Slovensko obdivuhodné. Naozaj, ak vezmeme, koľko dobrých filmov vyprodukovalo Slovensko za posledný rok, tak to číslo bude biedne. Slovensko má aj dobré filmy, no sú to väčšinou také „experimentálne“ počiny, ktoré sa nedostanú do širšieho povedomia divákov. No a v tomto je film Únos krásny. Pretože má v sebe šarm experimentu, a zároveň sa dostane aj medzi bežných ľudí. A vyzerá úžasne.

únos

Film Únos pojednáva o únose syna slovenského prezidenta. Bude to drsné. A pravdivé. Na traileroch mi trošku vadilo, že v rámci zachovania „drsného kódexu“ sa tam používajú dosť často nadávky. Ale to vôbec nevadí, pretože sme na Slovensku, a tu sa veľa a kruto nadáva. Nadávky patria k nášmu národu, takže tie nadávky v podstate ešte viac pridávajú na autentickosti.

No ale aby sme sa aj vyjadrili k tomu finálnemu traileru… Malá rada. Deti do 15 rokov, prosím, pustite tento trailer najprv vašej mamke, a potom sa jej spýtajte či na to môžete ísť do kina. Nebuďte rovnako hlúpi, ako deti čo ťahali svoje mamky na Sausage Party.

únos

A teda ak ste ešte nevideli ani predchádzajúce trailery, a zaujal vás tento filmeček, tak tu máte rovno všetky štyri trailery.

Trailer č.1

Trailer č.2

Trailer č.3

Finálny trailer

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -