Aké je to byť v rodine Star Wars? Noví členovia vám to v novom videu prezradia!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nové Star Wars sú tu už o necelý mesiac, aké bolo toto obdobie pre filmový štáb?

Pomalinky sa nám to odpočítava. Možno okolo Rogue One nie je taký ošiaľ ako vlani pri VII, no verte mi, 16.12. bude veľký deň. Trailery už sú zverejnené, za chvíľku začne obdobie spotov. Takže asi najhoršie obdobie pre fanúšikov. Spoty totiž odhaľujú vždy nové zábery, ktoré si už nikto nepraje vidieť. Preto vám radím, vyhýbajte sa im čo najviac! Včera pre mňa prišla posledná bodka marketingu, Star Wars vydalo nové video, v ktorom herci opisujú svoje pocity z natáčania.

Dostaneme v ňom ešte pár posledných nových záberov, a celkovo nás video pripravý na tesnú dobu pred epizódou IV, teda originálnym dobrodružstvom. Z videa môžete vidieť, to nadšenie každého zúčastneného. Nebudem ďaleko od pravdy, ak poviem, že najšťastnejší muž tam je režisér Gareth Edwards. Ten v roku 2014 priniesol pravdepodobne najlepší film s Godzillou, takže tu mu len držíme palce. Povedal to sám, „Nechceme ničomu urobiť hanbu, no ak k tomu nepridáme nič nové, čo teda urobíme?“ Originalita je z ukážok priam cítiť, dúfajme, že film dopadne dobre. Kto vie, možno to bude najlepší film roka, možno aj najlepší Star Wars film.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=u5sdztM-p98]

Odpočítavate dni do Star Wars? Má podľa vás tento film šancu byť najlepším hviezdnym príbehom doteraz? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -