Nový prezident Spojených Štátov Donald Trump a jeho filmové cameá

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

President of the United States alias Donald Trump

Donald Trump. Hrdina. Ale nie, robím si srandu. Hovoríme o káčerovi Donaldovi. Donalda Trumpa dúfam netreba nikomu predstavovať. Ten bol známy ešte skôr, než sa stihlo narodiť 3/4 z nášho fanclubu. Naozaj je smutné, keď ho pozná niekto len kvôli tomu, že „len tak“ išiel do politiky. Niektorí si asi aj myslia, že je politik. Ale nie je. Áno, pravda bolí. Tento „hrdina“ okrem toho, že absolútne bez skúseností s politikou išiel kandidovať a vyhral aj vlastní sieť kasín. A to je dosť výhodný biznis. Pretože Donald Trump je biznisman už od 14.6.1946, pretože v tento deň sa narodil, a tento človek má biznis v krvi.

Donald Trump

Donald Trump a jeho filmová [ne]kariéra

Donald Trump nie je žiaden herec, takže nemôžete čakať, že sa objavil niekde v hlavnej úlohe. Predstava je to ale teda zaujímavá. Len si predstavte, ako by vyzeral Terminátor, ak by namiesto Arnolda Schwarzeneggra hral hlavnú úlohu Donald Trump. To by bolo také „terminátorské“, že by to až bolo smiešne. Pretože to vidieť nechcete. Každopádne, Donald Trump si zahral aj s nejakými kvalitnými hercami, či v nejakých kvalitných filmoch. Napríklad ukázal cestu Kevinovi vo filme „Home Alone 2: Lost in New York“. Jeho najlepší počin asi bol, keď na Comedy Central vznikol počin s názvom „Roast of Donald Trump“. Takéto roastovačky sa robia často, a ide tam o to, že sa tam stretnú nejaké známe osobnosti, a robia si srandu z toho, koho majú roastovať.

Tu prinášame nejaké z jeho cameí

A tu je to najlepšie z Roastovačky Donalda Trumpa [varujeme pred psychickým poškodením]

Od Donalda Trumpa nečakajte nijakú svetlú budúcnosť vo svete kinematografie. Teraz, keď je pán prezident, bude mať toľko práce, že si nebude stíhať česať ani svoj príčesok.

Dúfame, že sa vám článok páčil, a že ste sa pobavili na tom, ako si niekto robí srandu z Donalda Trumpa.

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -