Herec Mark Ruffalo sa vyjadril ohľadom toho, či niekedy uvidíme sólový Hulk film

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Sólovky verzus tímovky

Komiksovky už dávno nie sú tým, čím bývali. A obzvlášť nie Marvelovky. Pamätáte si ešte na prvé filmy spadajúce do MCU, ako boli Neuveriteľný Hulk, či Iron Man? Bolo to už dávno, vlastne už takmer 10 rokov. Aké malé to kedysi bolo. MCU je jedna z vecí, na ktorú ani nemusíte byť starý a pamätáte si jej počiatky, pričom to je úplne zvláštne, čo všetko dokázali za 10 rokov. A či by niekto vtedy povedal, že to bude až taký gigant, akým je? MCU bolo spočiatku záležitosťou sóloviek. Ale každý vedel, že to tak dlho nevydrží. Marvel mal veľké plány už od začiatku MCU. Prišli Avengers, množstvo seriálov, Guardians of the Galaxy a sólovky sú pre Marvel čoraz menej predstaviteľné.

Prečo ale? Odpovede sú dve. Po prvé, sólovka by asi teraz predstavovala prešľap v konštantnom zväčšovaní významu jednotlivých udalostí v MCU, teda film by až tak dobre nezarobil, pretože by bol vedľa. Po druhé, sólovka nenastane v prípade, že práva na postavu vlastní niekto iný. A presne to je dôvod, prečo nikdy neuvidíme sólovku Hulka. Teda jednu sme už videli, s Edwardom Nortonom, no hneď po tom ho vystriedal Murk Ruffalo. Smutné ale je, že práva na Hulka vlastní Universal. A Universal akosi nedokáže pochopiť jednu vec.

Brucer Banner
Zdroj: savagemcu.blogspot.sk

Uvidíme ešte Hulka v sólovke?

Hulk je stále značka. Je to stále žiadaný superhrdina. Aj Peter Sagan, ten úspešný cyklista sa nijak netají tým, že má doma zbierku suvenírov s Hulkom, rôzne komiksy a všeličo s možné s tématikou Hulka. Universal odmieta prijať fakt, že by ho buď mohli veľmi výhodne predať, alebo na ňom veľmi výhodne zbohatnúť. 

Ako sa k tomu vyjadril samotný Mark Ruffalo, predstaviteľ Hulka?

Jednoducho chcem dnes krásne vyjasniť jednu vec, a to že Hulkov sólový sa nikdy nestane skutočnosťou. Pretože Universal vlastní práva na sólovku Hulka a kvôli nejakým dôvodom nevedia, ako sa dohodnúť s Marvelom, a nechcú zarobiť peniaze.

universal-share
Zdroj: universalpictures.com

Jedinou výhodou Hulka je, že je takmer nezničiteľný (Teda, doposiaľ sme ešte nevideli čo by dokázalo zničiť zeleného kamaráta Bruca Bannera okrem jemných, ladných bokov a vypracovaného zadku Black Widow). Škoda, že Universal a Marvel sa nemajú v láske. S Hulkom mohlo byť ešte veľa srandy!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -