Do Spider-Man: Far From Home prichádza ďalšia postava z Iron Mana! Máme aj nové fotky a videá z natáčania v Londýne!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Do Spider-Man: Far From Home prichádza ďalšia postava z Iron Mana!

Síce sme vám sľubovali, že september bude plný oficiálnych noviniek od Marvelu, určite vás bude zaujímať aj to, čo sa zatiaľ šepká iba za kamerami. Film Spider-Man: Far From Home sa teda už v plnom prúde natáča a práve v týchto chvíľach má štáb plné ruky práce s hercami v Londýne. Už o niekoľko dní sa však projekt presunie k naším susedom z Čiech a my veríme, že odtiaľ príde rovnako veľa materiálu, ako teraz z Anglicka.

Na internet sa teda dostali ďalšie fotky z natáčania, na ktorých môžeme vidieť hneď niekoľko známych postáv z MCU. Konkrétne ide o Nicka Furyho, agentku Hillovú a Happyho Hogana, Iron Manovho bodyguarda. Podľa toho, čo sa však dnes začalo ohľadom filmu rozprávať, Happy nebude jediná postava z Iron Man série, čo sa v tomto filme objaví.

Nové správy nám totiž vravia, že sa vráti aj herečka Gwyneth Paltrow, predstaviteľka Pepper Potts. Tá si teda už po siedmy krát zahrá túto ikonickú Iron Manovu priateľku. Ide však o veľmi zaujímavú situáciu, keďže ako už dlhšiu dobu poznáme, Iron Man sa v tomto filme neobjaví. Ide teda o potvrdenie toho, čo sa šepká už niekoľko mesiacov? Naozaj Iron Man udalosti filmu Avengers 4 neprežije?

Ťažko povedať, no všetko naznačuje tomu, že sa táto udalosť môže stať. Vzťah Petra Parkera a Tonyho Starka je totižto vo filmoch naozaj hlboký, takže ak má nejaký film reagovať na potenciálne tragické udalosti Avengers 4, nevieme si predstaviť lepšieho kandidáta ako pokračovanie Spider-Mana. Netreba zabúdať ani na fakt, že udalosti tohto filmu začnú len 5 minút po ukončení štvrtých Avengers. Spidey teda odštartuje štvrtú fázu Marvel filmov. Jeho pokračovanie príde do amerických kín už 5. júla 2019.

Pepper Potts v podaní Gwyneth Paltrow Marvel svetu ešte zbohom nepovedala!
Pepper Potts v podaní Gwyneth Paltrow ešte Marvel svetu zbohom nepovedala!; Zdroj: superheroyou.com

Čo hovoríte na ďalší prídavok do druhého Spider-Mana? Ste radi, že vo filme uvidíme toľko známych MCU postáv? Myslíte, že Iron Manov osud bude v Avengers 4 spečatený? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -