Prvé recenzie na hru Marvel’s Spider-Man sú tu! Ako to s novinkou vyzerá a čo sa pokazilo?

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Včera o 16:00 mohli weby oficiálne vypustiť do sveta svoje pocity z hry Marvel’s Spider-Man! Určite sa pýtate, ako všetky recenzie skončili a musíme vás uistiť, že dopadli pozitívne. Samozrejme, ako to už pri veľkých akciách býva, nezaobišlo sa ani toto vypustenie recenzií bez problémov. Čo sa pokazilo tentokrát?

Prvé recenzie na hru Marvel’s Spider-Man

Podľa svetoznámej stránky metacritic, kde sa nachádza zoznam tých najväčších recenzií, patrí hra medzi tie najlepšie, čo je určite skvelá správa. Hra má v celkovom hodnotení 85 bodov zo 100. Pre porovnanie, tou najlepšou hrou za tento rok je na stránke God of War, čiže ďalšia exkluzivita na PS4, ktorá dostala až 94 bodov! Najlepšie hodnotenie hre dal známy portál gamerant, od ktorého získala plný počet bodov. Gamerant vypichol najmä to, že má skvelý príbeh, boj a taktiež sú tu takmer nekonečné upgrady zbraní, čiže si užijete mnoho hodín zábavy.

Prvé recenzie na Marvel's Spider-Man
Zdroj: androidcentral.com

Prvé recenzie sa nezaobišli bez problémov!

Samozrejme, keďže hru dostalo skôr až príliš veľa webov, prišli aj problémy. A to aj napriek tomu, že stránky dostali informácie o postupe až na štyri strany dokumentov. Dve stránky vydali svoje recenzie skôr ako mali, no po chvíli ich odstránili. Jedna z nich bola dokonca na krátku dobu aj úplne vypnutá. Avšak Sony to nenechalo len tak a rýchlo zakročilo. Okrem toho, že recenzie boli ihneď vymazané, neboli ani neskôr uverejnené na už spomínanej stránke metacritic.

Prvé recenzie na Marvel's Spider-Man
Zdroj: gamespot.com

Kedy si budeme môcť zahrať novú exkluzivitu na PS4?

Ak si budete chcieť zahrať Marvel’s Spider-Man, hru si môžete predobjednať už teraz. Môžete tak spraviť na oficiálnej stránke PlayStation. Hra má 3 edície, Collector’s Edition, Digital Deluxe Edition a Standard Edition. Tá klasická stojí 69,99€, Digital Deluxe 79,99€ a Collector’s okolo 130€. Ale tá nie je zatiaľ dostupná v Európe.

Plánujete si nového Spider-Mana skúsiť? A čo hovoríte na problémy, ktoré spôsobili to, že sme recenzie mohli vidieť aj skôr? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroje: metacritic.com, centrumher.eu

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -