Horor Spiral priniesol nový trailer: Samuel L. Jackson sa ocitne v zajatí neľútostného sériového vraha

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Lionsgate vydalo druhý oficiálny trailer k ich nadchádzajúcemu kriminálnemu hororu Spiral: From the Book of Saw. V hlavných úlohách sa predstaví skvelé herecké duo Chris Rock (Za mrežami) a Samuel L. Jackson (Captain Marvel).

Trailer k filmu Spiral: From the Book of Saw

Najnovší trailer ťa opäť lepšie zoznámi s deviatim filmom zo série Saw, ktorý obohatí franšízu o ďalší kúsok. Rock si v ňom zahrá policajného detektíva, ktorý vyšetruje sériu podivných zločinov, zatiaľ čo Jackson stvárňuje jeho otca. Pridá sa k nim aj herec Max Minghella ako Rockov partner William Schenk, a Marisol Nichols ako kapitánka Angie Garza a Rockova šéfka.

O produkciu sa postarali Mark Burg a Oren Koules, ktorí majú s touto sériou už dlhoročné skúsenosti. Na režisérskom kresle sedí Darren Lynn Bousman, ktorý v minulosti zrežíroval tie najúspešnejšie časti série – Saw IISaw III a Saw IV. Scenár napísali Pete Goldfinger a Josh Stolberg, ktorí vychádzali z príbehu vymyslenom Chrisom Rockom.

Oficiálna synopsa:

„Zločinecký génius rozpúta vo filme Spiral novú formu spravodlivosti, ktorá otvorí dvere ďalšej desivej kapitole z knihy Saw. Pracujúci v tieni svojho otca, uznávaného policajného veterána (Samuel L. Jackson), zvedavý detektív Ezekiel „Zeke“ Banks (Chris Rock) a jeho nováčikovský kolega (Max Minghella) sa musia postarať o sériu hrozivých vrážd, ktoré pripomínajú strašidelnú minulosť mesta. Zeke, ktorý ostal uväznený v tejto záhade, sa ocitol v centre chorobnej hry vraha a vyhrať nad nepriateľom nebude vôbec jednoduché.“

Úprimne, vidieť Chrisa Rocka v serióznej úlohe detektíva v mysterióznom horore je naozaj zaujímavé, ale miestami trochu neprirodzené. Predsa len, herec je známy hlavne vďaka svojim ikonickým vystúpeniam v komediálnom žánri. Aj preto pevne verím, že jeho nevýrazný herecký výkon nakoniec zachráni prítomnosť Samuela L. Jacksona. Ako to nakoniec dopadne uvidíme v kinách už 27. mája 2021.

Videl si nový trailer k hororu Spiral: From the Book of Saw? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -