J.J. Abrams oficiálne vybral príbeh pre Star Wars Epizódu IX! Čo máme čakať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

J.J. Abrams už má hotový príbeh pre Epizódu IX!

Dva dni po našej premiére a jeden deň po tej americkej, sága Star Wars už pravdepodobne pozná svoj koniec. Pardon, mysleli sme ságu Skywalkerovcov, Star Wars tu s nami ešte niekoľko rokov vydrží. Ak ste ale ôsmu epizódu ešte nevideli, nebojte sa, v tomto článku vám nič nevyzradíme. Všetci predsa vieme, že epizóda IX príde. No a taktiež vieme, že sa o ňu postará chlap, ktorý túto ságu po 30 rokoch znova prebral k životu.

Dnešný, respektíve včerajší deň sa pre režiséra J.J. Abramsa zapíše ako jeden z najdôležitejších. Práve v tento deň má totižto Lucasfilmu Abrams priniesť jeho príbeh záverečnej epizódy. Nie scenár ale príbeh. S kompletným ukončením Skywalkerovej ságy, vyriešenými osudmi nových a starých postáv a vysvetlenými vecami z predošlých dvoch dielov. O týchto veciach sa teda počnúc dneškom začne oficiálne rozprávať na zasadačkách vo Walt Disney štúdiu a Lucasfilm štúdiu.

J.J. Abrams
J.J. Abrams sa stáva režisérom Epizódy IX; Zdroj: starwars.com

Pochopiteľne, Abrams má toho na pleciach vážne dosť, ale ak je tu niekto, kto by túto ságu vedel ukončiť, je to práve on. Najnovšia trilógia Star Wars sa zatiaľ môže pýšiť ako najrozmanitejšia, keďže prakticky všetkých fanúšikov rozdelila na rozdielne tábory. O najnovšej osmičke a zároveň aj sedmičke si tu však ešte čo to povieme, takže určite nás sledujte. Každopádne, toto oznámenie znamená, že scenár sa posúva do ďalšej fázy, čo je určite dobre.

Samozrejme, po predstavení príbehu sa ešte určite bude musieť ozvať Lucasfilm, či so všetkým súhlasia, no to pri mene ako Abrams berieme ako samozrejmosť. Ten dokonca o tejto epizóde povedal to, že je to príliš dobré na to, aby to odmietol. My hlavne dúfame, že všetko dopadne príbehovo tak ako má, a tak ako nám od roku 2015 scenáristi sľubujú. Lebo ak nie, a na niečo sa príbehovo nebodaj zabudne, epizóda IX by drasticky zmenila tie predošlé, ktoré už ako isto viete, mieria k veľkým odpovediam.

Ako hodnotíte siedmu a ôsmu epizódu Star Wars? Ste radi, že J.J. si na paškál berie deviatu epizódu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -