Streamovacia služba mení pravidlá hry. V roku 2024 uvedú tieto špičkové filmy a seriály

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Streamovacia služba uvedie v roku 2024 deväť nových titulov

Streamovacia služba SkyShowtime sa chystá odštartovať nový rok s veľkou parádou, pretože predstaví deväť nových zaujímavých titulov, ktoré sa na platforme objavia v roku 2024. Tento zoznam pripravovanej zábavy, plný nových originálnych seriálov či lokálnych a exkluzívnych titulov, určite udrží divákov v napätí.

Deväť nových titulov na SkyShowtime v roku 2024:

  1. Apples Never Fall
  2. HALO (2. séria)
  3. Knuckles
  4. Mary & George
  5. Mission: Impossible Odplata – Prvá časť (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One)
  6. Ted
  7. The Curse
  8. Tetovač z Auschwitzu (The Tattooist of Auschwitz)
  9. Veronika
Halo
Zdroj: Paramount+

Strhujúce sci-fi a návrat Ježka Sonica

Na čele ponuky exkluzívnych seriálov, ktoré budú mať premiéru v roku 2024, stojí Apples Never Fall. Seriál na motívy New York Times bestselleru Liane Moriarty sa sústredí na zdanlivo dokonalú rodinu Delaneyovcov.

Dlho očakávaná druhá séria seriálu HALO sa objaví vo februári. Epizódy 1-2 budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 9. februára, ďalšie epizódy budú vychádzať každý týždeň. V druhej sérii vedie Master Chief John-117 svoj tím elitných Sparťanov proti mimozemskej hrozbe známej ako Covenant.

Knuckles je prvým televíznym seriálom v rozširujúcom sa „filmovom svete Ježka Sonica“. Nový hraný seriál bude sledovať Knucklesa na zábavnej a akčnej ceste za sebapoznaním, keď súhlasí s tým, že vycvičí Wadea ako svojho chránenca a naučí ho spôsoby bojovníka Echidnu.

Ďalším novým seriálom, ktorý bude k dispozícii v budúcom roku, je nebezpečne odvážna historická psychodráma Mary & George o poburujúcej matke a synovi, ktorí intrigovali, zvádzali a zabíjali, aby dobyli anglický dvor a posteľ kráľa Jakuba I. Seriál Mary & George je inšpirovaný neuveriteľným skutočným príbehom Mary Villiers.

trailer seriál ted
Zdroj: themoviedb.org

Známa akčná séria aj milovaná komédia

Veľký kasový trhák Mission: Impossible Odplata – Prvá časť (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) sa objaví na platforme začiatkom roka 2024. Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tím IMF sa vydávajú na svoju doteraz najnebezpečnejšiu misiu: Vypátrať desivú novú zbraň, ktorá ohrozuje celé ľudstvo, skôr než sa dostane do nesprávnych rúk.

Exkluzívny seriál Ted, ktorý sa na platforme objaví od 22. februára, je prequelom k filmom o Tedovi. Píše sa rok 1993 a Ted (Seth MacFarlane) už má svojich 15 minút slávy za sebou.

Kritikmi oceňovaný SkyShowtime Original seriál The Curse sa v novom roku dočká veľkolepého štartu. Prvých päť epizód SkyShowtime Original seriálu bude k dispozícii v deň premiéry a zvyšných päť epizód v piatok 16. februára. Spoluautori, scenáristi a výkonní producenti Benny Safdie a Nathan Fielder, sa v seriáli zameriavajú na Whitney a Ashera Siegelovcov, novomanželov, ktorí sa snažia presadiť svoju víziu ekologického bývania v malej komunite v mestečku Española v Novom Mexiku.

SkyShowtime Original seriál Tetovač z Auschitzu (Tattooist of Auschwitz) bude exkluzívne uvedený v roku 2024 na väčšine trhov. V eventovom seriáli natočenom podľa celosvetového bestselleru Heather Morris, sa v hlavných úlohách Laliho a Gity predstavia Jonah Hauer-King (The Little Mermaid, World on Fire) a Anna Próchniak (Baptiste, Warsaw 44) ako Lali a Gita.

Zoznam deviatich titulov, ktoré sa na objavia na platforme v roku 2024, uzatvára premiéra švédskeho kriminálneho thrilleru Veronika s nádychom nadprirodzena, v ktorom hrajú severské hviezdy Alexandra Rapaport (Honor) a Tobias Santelmann.

SkyShowtime v roku 2023 uviedol nasledujúce hity: Babylon, Fellow Travelers, Frasier, Poker Face, Special Ops: Lioness, Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (Transformers: Rise of the Beasts) a Víťaz – všetky sú už teraz dostupné exkluzívne na službe. Tento rok k ním pribudnú ďalšie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -