Toto si história nepamätá. Dnes naraz online dorazili najväčšie filmy roka

Nenechajte si ujsť

Streamovacie služby dnes vytiahli veľké tromfy

Obrovský sviatok pre všetkých fanúšikov filmovej a televíznej zábavy. 15. december sa do tohtoročnej ponuky streamovacích služieb zapíše hrubým písmom, do ponuky totiž pre predplatiteľov pribudli hneď štyri veľké filmy a jedno pokračovanie horúco očakávaného seriálu.

Začnime pri HBO Max, ktoré do svojej ponuky dnes zaradilo najzárobkovejší film tohto roka – Barbie. Hviezdne obsadená komédia je predplatiteľom dostupná v 4K a s bohatou ponukou lokalizácie. K dispozícii je ako slovenský, tak aj český dabing, spoločne s originálnym znením a titulkami.

barbie recenzia
Zdroj: TMDB

Barbie do kín vstupovala spoločne s Oppenheimerom ešte v júli tohto roka, s tržbami presahujúcimi 1,4 miliardy dolárov ide o komerčne najúspešnejší film tohto roka. O príbehu slávnej bábiky budeme ešte veľa počuť.

Barbie totiž zaznamenala aj silné ohlasy medzi kritikmi a patrí k najhorúcejším kandidátom na zisk prestížnych Zlatých glóbusov a Oscarov. Oppenheimer je zatiaľ dostupný len na platených platformách, neskôr počas budúceho roka bude dostupný na SkyShowtime. Dátum premiéry však zatiaľ nepoznáme.

Prišli najväčšie blockbustery roka

Pochváliť atraktívnymi novinkami sa môžu aj ďalšie platformy. Na Disney+ dnes pribudlo posledné dobrodružstvo slávneho dobrodruha Indiana Jonesa vo veľkofilme Indiana Jones a nástroj osudu.

V tomto prípade pre Disney išlo skôr o komerčné sklamanie, predovšetkým kvôli masívnemu 300-miliónovému rozpočtu, ktorým Indie disponoval. Napriek tomu však ide o dôstojnú rozlúčku s filmovou ikonou v podaní Harrisona Forda. Film je na Disney dostupný so slovenským aj českým dabingom.

SkyShowtime sa v decembri pochváli hneď dvojicou blockbusterov. Služba od dnes ponúka posledný diel akčnej série Transformers, budúci týždeň pre predplatiteľov pribudne aj Rýchlo a zbesilo 10. Veľkofilm s Vin Dieselom na SkyShowtime dorazí 22. decembra. Transfomers: Monštrá sa prebúdzajú diváci v službe nájdu s českým dabingom, prípadne so slovenskými titulkami.

Transformers 6 prvý trailer
TMDB

V bohatej decembrovej nádielke pokračuje Apple TV+, ktoré čerstvo ponúka akčnú komédiu s Markom Wahlbergom s názvom Family Plan. Wahlberg v novinke stvárňuje bývalého zabijaka, ktorý zmenil profesiu a snaží sa žiť pokojný rodinný život. Minulosť si ho však dobehne a hlavný hrdina sa vydáva do Las Vegas, aby eliminoval hrozbu, no popritom zároveň pred blízkymi utajil pravdu o jeho predchádzajúcom živote.

Poslednou novinkou z extrémne štedrej decembrovej nádielky je druhá séria akčného hitu Reacher, ktorú nájdu predplatitelia Prime Video. Seriálová adaptácia úspešnej knižnej série sa po svojej februárovej premiére v minulom roku tešila silnému diváckemu záujmu a prepisovala rekordy sledovanosti služby. Kritici sú z druhej série nadšení a v prvých reakciách o Reacherovi hovoria ako o kráľovi akčných seriálov súčasnosti. Dobrou správou preto je, že Amazon už pred premiérou druhej série potvrdil aj ďalšie pokračovanie.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -