Filmy

Ktorý superhrdinský kolega z Justice League sa pridáva do filmu Flashpoint?

Tak kto sa objaví po boku Flasha v jeho filme?

Mnohí fanúšikovia postavy Flasha sa asi potešili už po prečítaní nadpisu. Áno je to tak, konečne sa jeho film posúva v pred. Vyzerá to totiž tak, že milión odchodov režisérov a takmer všetkých zúčastnených bude konečne zažehnaných. Flashov film bol doteraz zatiaľ najnevydarenejší projekt z DCEU, no po Comic-Cone sa to rozbehlo. Tam nám totižto prezradili oficiálny názov filmu, Flashpoint.

Je to samozrejme narážka na pravdepodobne najlepší príbeh s týmto hrdinom. Zároveň však tento názov vyvolal v ľuďoch menšiu kontroverziu. Mnoho fanúšikov totiž nie je spokojných s tým, že rovno prvý film tohto populárneho superhrdinu bude taký veľký. Ak príbeh poznáte, dobre viete, že sa nezameriava iba na Flasha, ale všetkých členov z Justice League. No a vyzerá to tak, že film bude rovnaký. Práve sa totižto ohlásilo, ktorý superhrdina z Justice League sa vo filme oficiálne ukáže.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=g_6yBZKj-eo]

Nie je reč o nikom inom, ako o najúspešnejšej hrdinke zo sveta DC, Wonder Woman. Tá sa teda zapisuje ako druhý superhrdina v tomto veľkom príbehu. Po ohromnom úspechu jej samostatného filmu si teda Gal Gadot budeme v kostýme užívať ešte niekoľko rokov. My však už čakáme na oficiálne obsadenie ďalších hercov, alebo teda postáv. Naozaj dúfame, že ohlásenie Jeffreyho Deana Morgana ako Flashpoint Batmana príde už čoskoro. Pre vás čo netušíte o čom tento príbeh je, radím vám pozrieť si skvelý animovaný film Flashpoint Paradox. Ak sa však chcete nechať prekvapiť, poviem vám len tak, že síce bude Flashpoint film o Barry Allenovi, vo výsledku to bude ako Justice League 1,5. I keď s mnohými zmenami. My sa teda tešíme na všetko čo nám DCEU ešte len predvedie. Momentálne nás však zaujíma, či film už našiel svojho režiséra. Predsa len, ten Zemeckis by veru zlý nebol!

Tešíte sa na Flashpoint? Ste radi, že sa Wonder Woman opäť objaví na plátne? Napíšte nám do komentárov!

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár