OFFOstatné

Thanos prichádza do Fortnite! Už dnes si môžete zahrať špeciálny mód, v ktorom sa stanete Thanosom!

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Najúspešnejší film a hra tohto roka sa spájajú. Dámy a Páni, už dnes príde Thanos z filmu Avengers: Infinity War do hry Fortnite! Iba pár dní dozadu sa v tejto hre začala štvrtá sezóna, ktorá sa odštartovala nárazom meteoritu na našu obľúbenú mapu. Netrvalo tak dlho a z vesmíru prichádza ďalšie nebezpečenstvo – Samotný Šialený Titán. Herné štúdio EPIC Games odhalilo toto spojenie ešte včera ráno prostredníctvom portálu Entertainment Weekly. Spojenie Avengers a Fortnite bude obnášať nový mód, ktorý nesie názov “Infinity Gauntlet Limited Time Mashup“. A čo je na tom najlepšie? Zahrať si ho môžete už dnes, 8. mája 2018!

Fortnite a Thanos

Zdroj: vg247.com

Čo bude tento herný mód obnášať?

Pôjde o štandartný Battle Royale mód, avšak s jedným veľkým zvratom. V niektorom bode zápasu sa na ostrove objaví Infinity Gauntlet, teda Thanosova rukavica. Samozrejme môžete očakávať, že sa po nej ihneď každý rozbehne – Šťastlivec, ktorý ju získa sa transformuje na samotného Thanosa. Pôvodný článok hovorí, že tento hráč bude mať “všetku silu, ktorá prichádza s [Thanosom]”. Bohužiaľ vám nedokážeme povedať, čoho presne budete schopní. To zistíme až vtedy, keď ju uvidíme v akcii.

Znamená to, že bude môcť držiteľ rukavice “lusknúť prstami” a okamžite ukončiť hru? Alebo dostane neuveriteľne silnú magickú zbraň, ktorá bude mať nekonečno nábojov? Bude slúžiť ako štít alebo bude môcť spomaliť čas? To všetko sa dozvieme už dnes.

kameň nekonečna

Zdroj: marvel.com

Ako k tomuto prepojeniu došlo?

Pravdepodobne sa pýtate, ako sa mohli spojiť dve tak veľké mená. Je to jednoduché: Bratia Russovci (režiséri filmu Avengers: Infinity War) jednoducho milujú Fortnite rovnako, ako aj my. Posledných pár mesiacov, medzitým čo upravovali film Infinity War, si brali prestávky a vždy si zahrali pár hier. Joe Russo ďalej odhalil, že začali rozmýšľať nad tým, aké cool by bolo prepojenie Avengers-Fortnite. A tak sa dali do kontaktu s kreatívnym riaditeľom štúdia EPIC Games, Donaldom Mustardom.

Ten na túto ponuku ihneď zareagoval pozitívne a tak sa s bratmi pustil do brainstormingu. Snažili sa tak spraviť niečo, čo poteší ako milovníkov Avengers, tak aj hráčov Fortnite. Museli to spraviť tak, aby boli obe polovice spokojné.

Fortnite

Zdroj: variety.com

Samotný mód bude dostupný už dnes, no presný čas vám bohužiaľ nevieme poskytnúť. Určite však príde s novým update-om. Nie je upresnené, ako dlho bude mód dostupný, a tak sa do neho radšej čo najskôr pustite!

PS: Hra Fortnite je zadarmo, takže si ju môže zahrať každý milovník Avengers. Stiahnuť si ju môžete na tomto odkaze.

AKTUALIZÁCIA

Mód je už dostupný, a taktiež k nemu vyšiel krátky trailer!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár