Seriály

Čaká nás v deviatej sérii The Walking Dead časový posun?

Bude v deviatej sérii The Walking Dead časový posun?

The Walking Dead sa nepochybne za celé roky čo sa vysiela stalo fenoménom. Avšak, keďže tvorcovia chcú aby vydržal čo najdlhšie, s postupným predlžovaním sérií upadala aj kvalita. Podľa nás sa však The Walking Dead s poslednými dielami vrátilo na úroveň sledovanosti a určite sme nesmierene zvedaví, ako budú osudy našich milovaných postáv pokračovať ďalej. Ako už teda všetci vieme, vojna sa skončila.

Negan je za mrežami a svety sa spájajú. Začína sa budovať nová civilizácia, nový svet. Avšak uvidíme to? Nuž, zdroje nám šepkajú, že nás opäť bude čakať časový posun na začiatku deviatej série a že bude veľký. Tieto skákania v čase sú vo Walking Dead už naozaj zabudované a nedočkali sme sa ich asi len v posledných dvoch sériách, keďže išlo o vojnu, ktorá sa musela odohrávať v krátkom čase. O tom, že sa teda skutočne časovo posunieme vás presvedčia už nasledujúce fotky z natáčania.

Vyzerá to tak, že nová civilizácia bude už na začiatku deaviatej série v plnom prúde. Postavy sa prevážajú na koňoch a v kočoch. To je teda niečo, čo sme určite nečakali, že by sme mohli vidieť takto skoro. Zároveň si menšou zmenou prešiel aj Rick, ktorému tentokrát opadol účes. Podľa všetkého teda pôjde o naozaj poriadny skok v čase a to je podľa nás perfektné. Ak sa seriálu podarí opäť vyzdvihnúť na úroveň predošlých sérií, bolo by to úžasné. Toto by teda skutočne mohla byť cesta k menšiemu reštartu. Zaujíma nás už asi len jedno. Ako moc tento posun ovplyvní Maggie, ktorá už dve série čaká dieťa s Glennom. Uvidíme konečne pôrod? Budeme sa musieť nechať prekvapiť. Každopádne, po skvelom ukončení vojny a týchto fotkách pevne veríme, že The Walking Dead nás opäť prekvapí svojou kvalitou.

Tešíte sa na pokračovanie? Čo hovoríte na veľký skok v čase? Tešíte sa na budovanie nového sveta? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár