Prečo bol The Amazing Spider-Man 2 tak zlý? Úprimný trailer nám to prezradil deň pred premiérou Homecomingu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo je Úprimný Trailer?

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú miliónov odoberateľov a celkovo 211 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň sa spolu pozrieme na The Amazing Spider-Man 2 Honest Trailer!

The Amazing Spider-Man 2 Honest Trailer

Už zajtra sa koná oficiálna premiéra filmu Spider-Man: Homecoming. Samozrejme, do koho by si mohli Screen Junkies lepšie rypnúť, než do starého dielu Spider-Mana. A tak si ako terč vybrali pravdepodobne druhý najhorší film, The Amazing Spider-Man 2. Pravdepodobne si až po tomto videu uvedomíte, ako bol tento filmy zlý a naivný. Nový Honest Trailer vypichol všetky zlé veci na tomto filme. Celé mesto používa produkty od SONY? To určite nemôže byť náhoda! Dav jásajúci zatiaľ čo Electro ničí Times Square? Tento film je dokonca tak naivný, že každá postava v ňom môže byť vedcom.

Áno, je to zlé. Rovnako ako Andrew Garfield, ktorý si v tomto filme obľúbil dookola opakovať rovnaké slová. A čo tak množstvo nekvalitných záporákov v jednom filme? Totálne vtipný Green Goblin, Electra snáď spomínať ani nemusím a nakoniec ruský transformer a.k.a. Rhino. Po tom, čo sme videli Homecoming, u nás tento film klesol ešte nižšie. Pokiaľ si však chcete prečítať adekvátnu recenziu na TASM 2, napísali sme ju pre vás pred týždňom.

Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -