Will Ferrell sa rozrozprával o pokračovaniach jeho komédií! Je medzi nimi aj váš favorit?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ktoré komédie od Willa Ferrella by mali pokračovať?

Ak ste fanúšikom komédie, tak určite viete, kto je Will Ferrell. Začínal v SNL a dnes už ho pozná takmer každý. Bohužiaľ, v posledných rokoch mu už karta na komédie až tak nejde. Filmy ako The Campaign alebo Get Hard sa s takým úspechom, ako pri jeho prvých filmoch nestretli. Ferrell by sa však určite chcel vrátiť tam kde bol, a preto sa pri promovaní jeho novej komédie The House rozhodol, že trošku do témy komediálnych pokračovaní načrtne.

Niektorí určite viete, že Ferrellov obľúbený režisér je na oscara nominovaný Adam McKay (The Big Short). No a bolo to práve s ním, čo zažil svoj komediálny úspech. Konkrétne s dvoma filmami, o ktorých sa práve rozrozprával, že by mohli pokračovať. Anchorman (Zprávař) a Step Brothers (Bratři z donucení). Prvý z nich síce už svoje pokračovanie dostal, no podľa posledných slov Ferrella sa trojky určite v budúcnosti dočkáme.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-T3wnP91OnI]

Čo sa týka pokračovania Step Brothers, jeho koment znel takto: „Viedli sme o tom menšiu debatu… takže kto vie. Určite však chcete najprv urobiť niečo nové.“ Milovníci tejto komédie sa teda určite trochu potešili, že návrat ich obľúbených nevlastných bratov je predsa len možný. My by sme si teda tieto filmy určite priali. Oba toho totiž majú ešte veľa čo ukázať. Will Ferrell však momentálne s Johnom C. Reillym (druhý brat) pripravuje paródiu na Sherlocka Holmesa vo filme Holmes and Watson, ktorý vyjde v auguste budúceho roka. No a na to som určite zvedavý, pretože takýto film môže dopadnúť veľmi zle, i keď ide o skvelých komikov.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CewglxElBK0]

Máte radi Willa Ferrella? Ktorá komédia sa vám páči viac, Anchorman alebo Step Brothers? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -