Filmy

Will Ferrell sa rozrozprával o pokračovaniach jeho komédií! Je medzi nimi aj váš favorit?

Ktoré komédie od Willa Ferrella by mali pokračovať?

Ak ste fanúšikom komédie, tak určite viete, kto je Will Ferrell. Začínal v SNL a dnes už ho pozná takmer každý. Bohužiaľ, v posledných rokoch mu už karta na komédie až tak nejde. Filmy ako The Campaign alebo Get Hard sa s takým úspechom, ako pri jeho prvých filmoch nestretli. Ferrell by sa však určite chcel vrátiť tam kde bol, a preto sa pri promovaní jeho novej komédie The House rozhodol, že trošku do témy komediálnych pokračovaní načrtne.

Niektorí určite viete, že Ferrellov obľúbený režisér je na oscara nominovaný Adam McKay (The Big Short). No a bolo to práve s ním, čo zažil svoj komediálny úspech. Konkrétne s dvoma filmami, o ktorých sa práve rozrozprával, že by mohli pokračovať. Anchorman (Zprávař) a Step Brothers (Bratři z donucení). Prvý z nich síce už svoje pokračovanie dostal, no podľa posledných slov Ferrella sa trojky určite v budúcnosti dočkáme.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-T3wnP91OnI]

Čo sa týka pokračovania Step Brothers, jeho koment znel takto: “Viedli sme o tom menšiu debatu… takže kto vie. Určite však chcete najprv urobiť niečo nové.” Milovníci tejto komédie sa teda určite trochu potešili, že návrat ich obľúbených nevlastných bratov je predsa len možný. My by sme si teda tieto filmy určite priali. Oba toho totiž majú ešte veľa čo ukázať. Will Ferrell však momentálne s Johnom C. Reillym (druhý brat) pripravuje paródiu na Sherlocka Holmesa vo filme Holmes and Watson, ktorý vyjde v auguste budúceho roka. No a na to som určite zvedavý, pretože takýto film môže dopadnúť veľmi zle, i keď ide o skvelých komikov.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CewglxElBK0]

Máte radi Willa Ferrella? Ktorá komédia sa vám páči viac, Anchorman alebo Step Brothers? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Pridaj komentár