Ľudia v rozpakoch. Vieme, kto stvárni nenávidenú postavu The Last of Us

Nenechajte si ujsť

Kontroverzná postava The Last of Us našla herečku

Pokračovanie jedného z najlepších minuloročných seriálov práve nabralo zaujímavú hereckú posilu. Postavu Abby, ktorá bude patriť k ústredným novým tváram druhej série The Last of Us, stvárni 27-ročná herečka Kaitlyn Dever, hviezda seriálov Absťák či Strážca poriadku, informuje Variety. HBO tak čiastočne splnilo sen fanúšikom, ktorí sympatickú herečku chceli v The Last of Us vidieť. Nie však v úlohe, ktorú práve dostala.

Meno Kaitlyn Dever sa medzi fanúšikmi skloňovalo okamžite po ohlásení apokalyptického seriálu od HBO. Fanúšikovia ju vtedy označovali za dokonalý výber pre hlavnú hrdinku Ellie, ktorá sa spoločne s Joelom vydáva na nebezpečnú cestu naprieč USA a zároveň predstavuje jedinú šancu na vytvorenie vakcíny. Do úlohy Ellie tvorcovia napokon obsadili hviezdu Hry o tróny, herečku Bellu Ramsey, čo medzi fanúšikmi vyvolalo živé diskusie.

the last of us part ii abby
Naughty Dog

Či už sa s kastingom diváci stotožnili alebo nie, vízia HBO sa napokon ukázala ako správna, keďže z The Last of Us sa stal v januári minulého roka obrovský divácky hit. Seriál svoje kvality potvrdil aj na nedávnom udeľovaní cien Emmy, odkiaľ si odniesol viacero prestížnych ocenení.

Hráči ju nenávidia

Tvorcovia teraz potvrdili, že Kaitlyn Dever sa v seriáli napokon predsa len objaví, stvárni však rolu kontroverznej postavy Abby. Fanúšikovia hernej predlohy, na ktorej je seriál postavený, dobre vedia, že Abby v druhej sérii výrazne zamieša kartami. Abby bude stáť v centre veľkých dejových zvratov a ovplyvní tiež osudy viacerých dôležitých postáv.

Zdroj: TMDB

HBO postavu Abby opisuje ako „zručnú vojačku s čierno-bielym pohľadom na svet, ktorý ju poháňa pri túžbe za pomstou„. K obsadeniu kľúčovej postavy druhej série sa vyjadrili aj tvorcovia seriálu Craig Mazin a Neil Druckmann.

Výber hercov pre druhú sériu bol úplne rovnaký ako pri tej prvej. Hľadali sme hercov svetových kvalít, ktorí budú schopní vierohodne stotožniť ducha postáv zo zdrojového materiálu. Najdôležitejší zo všetkého je pre nás talent a sme nadšení, že sme dokázali angažovať oceňovanú herečku Kaitlyn, ktorá sa pridá k Pedrovi, Belle a zvyšku našej rodiny.

Produkcia druhej série The Last of Us bola minulý rok zastavená kvôli hollywoodskym štrajkom, teraz už ale všetko pokračuje podľa plánu. Na jar tohto roka sa pokračovanie The Last of Us začne nakrúcať, premiéra druhej série je naplánovaná na rok 2025.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -