Tom Hardy je Venom! Odštartuje nové Sony Spider-Man univerzum, dokonca poznáme aj meno režiséra!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už pred dvoma mesiacmi sme vám oznámili, že Sony má pre svoj Spider-Man svet ešte veľké plány. Celé to odštartuje sólový R-kový film Venom, ktorý bude prvým Spider-Man spin-offom. Pokiaľ by sa toto univerzum od Sony rozbehlo úspešne, je len otázkou času kedy si od Marvelu zoberú Spider-Mana späť. Toho im totiž požičali iba na 2 filmy a vy dobre viete, čoho je Sony schopné. Včera sme sa však ohľadom Venoma dozvedeli dve veci, ktoré nám vyčarili úsmev na tvári. Pokiaľ ste tomuto filmu nedávali veľké nádeje, tak vás meno herca Venoma a režiséra filmu presvedčí o opaku! 

venom
Tešíte sa na samostatný Venom film? Zdroj: Deadseriousness

Tom Hardy je Venom!

Presne tak, táto správa zlepšila včerajšok asi všetkým. Tom Hardy si zahrá postavu Eddieho Brocka, nositeľa Venoma. Túto správu zdelil na Twitter sám profil Sony Pictures, spolu s fotkou Toma Hardyho oblečeného vo Venom tričku. Tom si teda už druhý krát zahrá záporáka v komiksovom filme. Jeho prvou skúsenosťou bola postava Bane-a v Nolanovom Dark Knight Rises. Tom si takisto zahral vo filmoch ako Mad Max: Fury Road, Revenant, a toto leto sa objaví v novej Nolanovke, Dunkirk. Aktuálne patrí medzi hereckú elitu a kedže on sám Venoma miluje, vieme, že to dopadne na jednotku!

Poznáme aj meno režiséra!

Úplne na začiatku sa hovorilo, že o réžiu by sa mal postarať Alex Kurtzman. Ten však z projektu nadobro odišiel. Neskôr sa splietalo meno menej známeho režiséra, Adi Shankara. Včerajškom však máme potvrdené, že sa režisérom stáva Ruben Fleischer! Ten zrežíroval napríklad film Zombieland s Woody Harrelsonom, Emmou Stone a Jesse Eisenbergom. Takisto sa postará aj o Zombieland 2.

Sme teda naozaj zvedavý, ako utiahne postava Eddieho Brocka samostatný film. Proti komu bude bojovať? To všetko sa dozvieme už 5. októbra 2018, na kedy má Venom naplánovanú premiéru!

PS: Pokiaľ si chcete prečítať pár zaujímavých faktov o Tomovi Hardym, určite klikajte na tento článok!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah