64 ročný Jackie Chan sa opäť postaví na trón akčných hrdinov. Najnovší trailer k filmu Bleeding Steel to len dokazuje!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer k filmu Bleeding Steel

Prvý trailer k filmu Bleeding Steel prichádza a verte mi, že sa tento film zaradí medzi najväčšie prekvapenia roku 2018. Štúdio totižto svoje najnovšie dielo popisuje ako „akčný film pripomínajúc techno sci-fi thriller z 80. rokov„. Pokiaľ sa vám to stále nepozdáva, čoskoro to určite zmením. Vo filme sa totižto vyskytuje legenda bojových umení Jackie Chan, ktorý si to vo veku 64 rokov mieri stále na popredné miesta. Jednoducho napísané, stále robí to, čo vie robiť najlepšie. A najnovší trailer to len dokazuje.

Táto snímka sa určite postará o zaujímavý rozmach vo svetovej kinematografii. Prečo? Neustavičné explózie, bitky a Cyborg. Ak vám však nesedí názov Cyborg, v traileri túto postavu vykreslujú ako svetovo prvý „super-bio bojovník„. Teda všetko je stopercentne natural bez pridania antioxidantov a umelých farbív. Trailer nám ukazuje, že táto postava je nesmrteľná. To sa všetko zmení po príchode Jackie Chana, ktorý sa bude snažiť dokázať opak. Bojovať na vrchole Opery v Sydney? Prečo nie. tvorcovia museli siahnuť veľmi hlboko do kreatívneho vrecka. Darth Vader bez helmy a herec, ktorý je jednou nohou na dôchodku. Nech sa páči!

Čo nám film Bleeding Steel ponúkne?

Jackie Chan si zahrá policajného inšpektora Lina v modernom Hong Kongu. Doba sa rázne posunula vpred a to sa hlavnej postave nepáči. Všetko sa mení po tom, ako nájde stratený biochemický neznámy vynález, ktorý bol chirurgicky implantovaný do jeho nezvestnej dcéry. S pomocou mladého hackera sa Lin spojí so zariadením, ktoré vystopuje jeho dcéru. A v tom momente sa rozbieha celá akcia, ktorá sa bude dať krájať.

Ale dobre, teraz seriózne. Žiaden filmový zázrak nečakajte. Nakoľko sa vo filme nevyhneme aj vtipným situáciám, taktiež som si musel zavtipkovať. Štúdio Lionsgate získalo domáce práva a hlavne vďaka tomu sa film ocitne na striebornom plátne. V súčastnosti má snímka 7 recenzií na Rotten Tomatoes, z ktorých len dve sú pozitívne. Premiéra je nachystaná na 6. júla, ale premietať sa bude len vo vybraných kinách. Do tej doby si určite nezabudnite pozrieť zaujímavý trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -