Hororová verzia Neviditeľného muža od tvorcov Insidious prichádza s desivým trailerom

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Trailer na film Neviditeľný muž

Pozrite si trailer na film Neviditeľný muž, ktorý vás pripraví na príchod zvráteného hororu od Blumhouse Productions. Toto štúdio je známe neuveriteľným množstvom kvalitných aj nekvalitných príbehov. Medzi ich najznámejšie série patria Paranormal Activity, Insidious, Purge, Sinister, Všetko najhoršie, Šibenice, Ouija atď. Financovali tiež viacero projektov od kvalitných a obľúbených filmárov ako M. Night Shyamalan, Spike Lee, Jordan Peele atď.

Klasický charakter, ktorý sa na svetlo sveta dostal v roku 1897 pri príležitosti vydania knižného príbehu H.G. Wellsa, momentálne vlastní spoločnosť Universal Pictures. V spolupráci s vyššie spomenutým štúdiom Blumhouse nám vo februári budúceho roka prinesú remake ikonického príbehu, ktorý bol sfilmovaný už v 30. rokoch 20. storočia.

 

Titulného Neviditeľného muža si zahrá herec Oliver Jackson-Cohen, ktorého môžete poznať ako Lukea z hororového seriálu The Haunting of Hill House od Netflixu. Jeho herecký výkon skvelo zachytil človeka, ktorý sa snaží vyrovnať so závislosťou na drogách a traumou z detstva – v skratke psychickými problémami. Ten sa tvorcom Neviditeľného muža zapáčil natoľko, že mu s radosťou dali hlavnú úlohu v nadchádzajúcom filme.

Samozrejme, príbeh by nemohol fungovať bez ženy, ktorá bude pôsobiť ako centrum záujmu Neviditeľného muža popri tom, ako ho pomaly ovládne šialenstvo a chuť vraždiť. Tú stvárni talentovaná herečka Elisabeth Moss.

Čo sa réžie a scenáru týka, o tieto aspekty výroby sa postaral Leigh Whannell. Ten v minulosti režíroval už filmy ako Insidious: Kapitola 3 či Upgrade.

O filme a Dark Universe

Uväznená v násilnom vzťahu s bohatým a geniálnym vedcom, Cecilia Kass (Elisabeth Moss) utečie v strede noci a ukryje sa, pri čom jej pomôže jej sestra (Harriet Dyer), ich kamarát z detstva (Aldis Hodge) a jeho dcéra (Storm Reid).

Keď však nebezpečný ex Cecilie (Oliver Jackson-Cohen) spácha samovraždu a nechá jej veľkú časť svojho bohatstva, ona začne podozrievať, že smrť len predstiera. Po sérii smrteľných záhad, ktoré ohrozujú jej milovaných, Cecilia začne prepadať do šialenstva popritom, ako sa snaží dokázať, že ju prenasleduje niekto, koho nie je vidieť.

Film mal byť pôvodne súčasťou filmového vesmíru Dark Universe štúdia Universal Pictures. Hlavnú úlohu mal stvárniť Johnny Depp, ktorý sa mal neskôr stretnúť s Múmiou, Frankensteinovým monštrom, Van Helsingom a ďalšími ikonickými postavami spojenými s monštrami. Po neúspechu filmu Múmia (2017) však univerzum skončilo ešte než začalo.

Z Neviditeľného muža sa tak stal relatívne nízko rozpočtový horor, ktorý dostalo pod krídla štúdio Blumhouse Productions.

Zdroj: denofgeek.com, variety.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -