Nový trailer na film The Irishman ukazuje mladé verzie ikonických hercov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový trailer na film The Irishman

Nový trailer na film The Irishman je tu. Skutočné majstrovské dielo s legendami vo svojom vnútri sa už pomaly blíži na strieborné plátno. Robert De Niro, Al Pacino a Joe Pesci sa totižto objavia v najnovšom filme Martina Scorseseho, ktorý nesie názov The Irishman. Preto sa, prosím, pripravte na epickú ságu organizovaného zločinu v povojnovej Amerike, ktorá nám bude ukázaná očami veterána druhej svetovej vojny Franka Sheerena. Reč je o podvodníkovi a nájomnom vrahovi, ktorý vo svojich najlepších rokoch spolupracoval s niektorými najznámejšími osobnosťami 20. storočia.

Film nám ukáže priebeh jedného desaťročia, v ktorom sa stalo niečo nevysvetliteľné. Jedna z najväčších nevyriešených záhad americkej histórie, zmiznutie legendárneho šéfa policajného zbora Jimmyho Hoffu. Popri tom nás zavedie na chodník cez skryté chodby organizovaného zločinu – uvidíme jeho vnútro, rivalitu a prepojenie s politikou. Všetky tieto informácie nám potvrdil aj najnovší trailer, ktorý bol exkluzívne vydaný vo večernej šou Jimmyho Fallona.

Spoločne s najnovším prívesom nám spoločnosť Netflix ukázala aj niekoľko náhľadov do filmu v podobe fotografií, medzi ktorými môžeme vidieť aj herca Roberta De Nira a jeho postavu v rôznych fázach života. Štyri najnovšie snímky nám dokazujú, do akej miery bola použitá technológia CGI, ktorá ikonického herca omladila do podoby, akú uvidíte nižšie v článku.

Príbeh je čerpaný z knižnej predlohy spisovateľa Charlesa Brandta I Heard You Paint Houses. Robert De Niro si teda zahral hlavnú postavu Franka Sheerana. Nebude chýbať ani jeho mladosť počas Druhej svetovej vojny. Vo svojom neskoršom živote sa vydáva na cestu mafiána a čoskoro sa z neho stáva nájomný vrah, ktorý sa údajne podieľal na zmiznutí Jimmyho Hoffu.

trailer na film The Irishman
Zdroj: cnet.com

The Irishman nebude len tak obyčajným filmom

K vyššie menovaným hercom sa taktiež pridajú aj menej známe tváre akými sú Harvey Keitel, Ray Romano a Anna Paquin. Zaujímavosťou filmu bude taktiež výška rozpočtu, ktorá sa vyšplhala na 160 miliónov dolárov. Dôvodom bude využívanie digitálnych efektov, aby staršie herecké obsadenie vyzeralo mladším. Martin Scorsese to v najnovšom rozhovore zhrnul ako niečo, čo zbavilo celé jeho herecké obsadenie starostí ohľadom výzoru.

„Prečo sa obávam toho, že nás všetkých znepokojuje fakt, že sme zvyknutí vidieť ich tváre v staršej podobe ako ich poznáme? Teraz je to skutočné. Vidím to. Niektoré zábery potrebujú práce. Potrebujú viac času k tomu, aby oči ostali také isté, ale vrásky zmizli. A ak je to tak, čo sa mi na očiach páčilo najviac? Bola to intenzita? Bola to príťažlivosť? Bola to hrozba?“

Film The Irishman sa v kinách objaví už 1. novembra, avšak bude to len vo vybraných kinách. No záujemcovia nemusia smútiť. Ak si film nebudete môcť užiť na striebornom plátne, pozrieť si ho budete môcť o necelý mesiac na Netflixe (27. novembra). Vyššie v článku si môžete pozrieť najnovší trailer, ktorý určite stojí za povšimnutie.

Čo vravíte na fotografie Roberta De Nira v rôznych fázach jeho života vo filme The Irishman? Tešíte sa na novinku Martina Scorseseho? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -