TEÓRIA: V akých ďalších MCU filmoch sa objaví Spider-Man?

Nenechajte si ujsť

Teória: Všetky nové filmy so Spider-Manom

Len pred chvíľou sa objavila informácia o návrate Spider-Mana do MCU, ktorú sme vám rozobrali vo viacerých článkoch. Teraz sa poďme pozrieť, čo to vlastne znamená a do akých filmov sa Peter Parker vlastne dostane. Toto sú všetky nové filmy so Spider-Manom, ktoré by sme mohli vidieť…

Spider-Man
Zdroj: screenrant.com

Tretí MCU Spider-Man film

Druhý diel Spider-Mana v MCU sa skončil bombastickou potitulkovou scénou, v ktorej Mysterio prezradil identitu Petra Parkera a doslova poštval celý svet proti nemu. A to znamená iba jedno jediné. Po nášho milovaného Spider-Mana si príde (budú ho chcieť zabiť) zločinci, ktorí si dali spoločné meno Sinister Six. Lebo po jednom ani dvoch proti nemu jednoducho nemali šancu.

Pre:

Marvel / Sony dokážu zdvojnásobiť tržby a budú hrať marketingovo na city, že je to posledný Spider-Man v MCU. Spider-Mana môžu prísť zachrániť Avengers (alebo Wolverine či Deadpool), a to by bol filmový masaker, ktorý by možno dokázal ako nič preskočiť 2 miliardovú hranicu. A keby sa s ním naozaj rozlúčili a nebodaj ho zabili ako v komiksoch… To by sme si pamätali ešte dlho.

Proti:

Marvel a Sony sa dohodli na dvoch filmoch. Jeden v MCU (koniec trilógie) a jeden ako hosťovanie, čiže niečo ako v tímovke Avengers, alebo podľa informácii by mal pomôcť niekomu so samostatným filmom v podobnej úlohe, akú v Návrate domov zastupoval Iron Man. Herec Tom Holland bude naďalej samostatne fungovať v Sony, takže umrieť nemôže.

nové filmy so Spider-Manom
Zdroj: syfy.com

Dark Avengers

Iron Man žiaľ odišiel do filmového odpočinku. A niekto bude musieť zase dať dokopy tím. A kto je ten, komu Tony Stark všetko prenechal? Správne, je to Peter Parker. Ten je síce ešte príliš mladý, ale je množstvo spôsobov, ako z neho spraviť skutočného lídra.

Jedna z možností je práve Dark Avengers. V nej prevychovaný Norman Osborn (Green Goblin) dostane úlohu riadiť nových Avengerov, ktorých zostaví zo zločincov. Norman je jeden z najslávnejších nemesis (úhlavných nepriateľov) Spider-Mana a film by bol dokonalým prepojením týchto svetov.

Pre:

Dark Avengers už boli neoficiálne ohlásený. Vidieť zlých Avengerov chce každý fanúšik.

Proti:

Na tento film si budeme ešte musieť dlho počkať. A to už bude možno Spider-Man zase iba v Sony.

dark avengers
Zdroj: screengeek.net

Fantastická štvorka

Fantastická štvorka príde do MCU na sto percent. A kto by ich mohol predstaviť lepšie ako Peter Parker, ktorý dokonca istý čas v ich „štvorke“ pôsobil? Mohli by to byť práve oni, ktorí ho na konci pavúčej trilógie zachránia?

Prvá Marvel rodina je určite pre Marvel, ako aj samotného Kevina Feigieho, veľká priorita. Reed Richards (Mister Fantastic) je v komiksoch vedec, ktorý spolu s Tonym (Iron Man) a Ant-Manom vyriešia skoro všetky problémy po technologickej stránke.

Pre:

Pozrite obrázok nižšie.

Proti:

Fantastická štvorka je natoľko silná značka, že Spider-Mana nepotrebuje.

nové filmy so Spider-Manom
Zdroj: cbr.com

Cameo – väčšia či menšia rola

Tu sa môže Peter objaviť v čomkoľvek. Ale ak dobre sledujete dianie okolo Marvel Studios, je možné, že sa pokúsia použiť Spider-Mana ako doping pre inú sériu. Veľa sa hovorilo o samotnej Captain Marvel ako novej líderke Avengers, ako aj postave, okolo ktorej sa celé MCU bude točiť.

Avšak, aj napriek neskutočným tržbám filmu túto postavu fanúšikovia až tak nemusia. Veľa napovie aj herečkin obrovský záujem o rolu v novom Star Wars filme, ktorý bude produkovať šéf Marvelu Kevin Feige. Ak by sa tak stalo, bolo by pre ňu ťažšie nájsť si čas pre svoju postavu v Marvel Studios.

Captain Marvel v Avengers: Endgame
Zdroj: cosmicbook.news

Takže skôr to bude niečo na spôsob Thor: Ragnarok, kde spojili dve postavy. A tých možností je neúrekom… Kto nám to vlastne ostal na Zemi? Doctor Strange, Black Panther, Smart Hulk, Ant-Man… A príliš viac ich už nie je.

Môj tip je Deadpool, s ktorým by sa vedeli dokonalo doberať. Samotný Ryan Reynolds sa neskutočné snaží o túto filmovú kombináciu. Treba počkať na jednu informáciu. Ako dopadnú jednania Marvelu s Hughom Jackmanom, ktorému ponúkli opäť jeho legendárnu rolu Wolverina. A ako sa už hovorilo, ten prejavil záujem, no iba pod jednou podmienku: musí sa dostať do Avengers.

Sony a Spider-man

Sám Kevin Feige povedal, že Spider-Man je jediná postava, ktorá dokáže existovať v dvoch štúdiách / univerzách naraz. A čo tým myslel? Síce to množstvo fanúšikov zmätie, ale postava bude fungovať na preskačku. Čiže jeden rok bude vo filme v MCU, druhý rok môže byť vo filme Venom 2 či Morbious (cameo), či v nedávno ohlásenej Madame Web. A nezabúdajme na prepojené univerzá ako v animovanom Spider-Man: Paralelné svety

Nášho milovaného Petera Parkera dostaneme skoro každý rok, obe štúdia zarobia neskutočné peniaze, fanúšikovia Marvelu si nechajú Avengera a fanúšikovia Sony uvidia súboj Spideyho so symbiontom Venomom. Tešíte sa?

Zdroj: hollywoodreporter.com, screenrant.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -