Tretia séria Formula 1: Drive to Survive dorazí na Netflix krátko pred štartom v Bahrajne

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pripútajte sa, tretia séria populárneho dokumentu Formula 1: Drive to Survive dorazí na Netflix krátko pred štartom sezóny. Seriál je výbornou vstupnou bránou do sveta Formuly 1 pre nových fanúšikov, pretože sleduje dianie na trati aj mimo nej. Politika, peniaze, rivalita a všetko, čo sa skrýva za oponou najslávnejšej motoršportovej série.

Tretia séria Formula 1: Drive to Survive

Očakávaná tretia séria sa zameria na minuloročnú sezónu, ktorú ako aj ostatné športy výrazne ovplyvnila celosvetová pandémia. Prvé preteky odštartovali o niekoľko mesiacov neskôr, viac ako desať okruhov v kalendári muselo byť nahradených, a to všetko bez prítomnosti fanúšikov na tribúnach. Veľkej šou – v dobrom aj v zlom – sme sa dočkali i na trati.

Lewis Hamilton opäť prepisoval históriu a na stupienku víťazov stáli neočakávané mená ako Sergio Pérez alebo Pierre Gasly. Tiež sme sa stali svedkami hneď niekoľkých šokujúcich nehôd na čele s tou Romaina Grosjeana. A netreba zabúdať na už klasické návštevy Netflix štábu v garáži Mercedesu, ktoré im vždy prinesú smolu. Pandemická situácia okorenila sezónu 2020 natoľko, že tretej sérii nebude chýbať poriadna dráma a emócie.

Streamovací gigant nám konečne odhalil dátum vydania spolu s príchodom krátkeho teaseru. Tretia séria Formula 1: Drive to Survive zaparkuje na obrazovky krátko pred otváracími pretekmi sezóny 2021 v Bahrajne. Presnejšie 19. marca 2021 dostaneme desať epizód, ktoré stihneme dopozerať tesne pred štartom. Ak si každý deň pozriete jednu časť, tak sériu dopozeráte presne v deň prvých pretekov, 28. marca.

Dovtedy si fanúšikovia môžu skrátiť čakanie sledovaním odhalení tohtoročných monopostov, ktoré práve prebiehajú v intervaloch niekoľkých dní. Na plnohodnotný trailer tretej série Formula 1: Drive to Survive si ešte budeme musieť počkať, no určite sa máme na čo tešiť. Predsa len seriál produkuje rovnaký tím, aký nám priniesol úžasné dokumentárne filmy Senna či Diego Maradona.

Máme tu nejakých fanúšikov Formuly 1, ktorí sa tiež nevedia dočkať tretej série a štartu sezóny? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: formula1.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -