Umelec, ktorý premieňa tenisky na filmové a seriálové postavy! Máte radi spojenie módy a kinematografie?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nájde sa tu nejaký milovník kinematografie, no zároveň aj módy a tenisiek? Totižto, pokiaľ tu máme nejakého „sneakerheada„, tento článok si naozaj užije! Samozrejme, toto umenie sa bude určite páčiť všetkým. Jeho tvorcom je digitálny umelec Jeff Cole, ktorý na Instagrame dominuje pod menom cole. Denno-denne pridáva na svoj IG zaujímavé grafiky, v ktorých mení najnovšie tenisky na postavy z filmov, seriálov a hier. Jeho výtvory su priam neuveriteľné a na jeho profile určite strávite nejaký ten čas. Premieňa tie najlepšie siluety tenisiek na superhrdinov, či známe postavy zo série Star Wars. Napríklad dnes zverejnil zaujímavú koláž ku druhému traileru na očakávaný film Avengers: Infinity War!

Nádherné siluety tenisiek premené na postavy z Avengers: Infinity War
Nádherné siluety tenisiek premené na postavy z Avengers: Infinity War, Zdroj: instagram.com

Umelec Jeff Cole premieňa tenisky na postavy

Pre svoje grafiky používa tie najnovšie a najluxusnejšie kúsky – Či už kolaboráciu značiek Nike a Off-White, alebo úplne novú siluetu od Adidasu zvanú Deerupt. Cole dokáže takmer z každej tenisky vytvoriť detailnú tvár ktorejkoľvek pop-kultúrnej postavy. Galériu tých najlepších výtvorov nájdete pod článkom, no pokiaľ si chcete pozrieť každú jeho prácu, určite klikajte na tento odkaz!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -