Kolaborácia medzi Adidas a Game of Thrones prináša tematické tenisky!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už možno viete, v našej redakcii máme naozaj radi spojenie kinematografie a módy. V minulosti sme písali napríklad o kolaborácii značky Vans a Marvel, alebo o spojení filmu Creed II a Nike. Spolu s očakávanou finálnou sériou seriálu Game of Thrones však prichádza čas aj na značku Adidas.

Tí sa tentokrát vybláznili na ich siluete Ultra Boost 4.0, ktorá prichádza v kolekcii s tematickými farbami. Pôvodne bola táto kolaborácia oznámená ešte v roku 2018, no (neoficiálny) pohľad na všetkých šesť tenisiek sme dostali až dnes. Presnejšie ide o uniknuté fotografie produktov, ktoré nám dávajú jasný pohľad na to, na čo sa môžeme tešiť.

Kolaborácia Adidas a Game of Thrones

Každá farba tejto siluety je totižto spojená s nejakou frakciou alebo postavou zo seriálu. Farby tenisiek sú založené na rodoch Targaryen, Stark, Lannister či Bielych chodcoch, Nočnej hliadke alebo samotnej Daenerys Targaryen. Silueta Adidas Ultra Boost 4.0 sa väčšinou pohybuje okolo 180 amerických dolárov.

Avšak, cena tejto špeciálnej Game of Thrones edície sa určite prehupne cez 200 amerických dolárov. Pokiaľ ste však veľkým fanúšikom tohto seriálu a zároveň milovníkom tenisiek, tento kúsok vo vašom botníku nesmie chýbať. Alebo si ho radšej dáte do vitrínky ako pravý zberateľ?

Presný dátum vydania tejto kolekcie zatiaľ nepoznáme, no bude to na jar tohto roku. 14. apríla predsa vychádza aj finálna séria Game of Thrones, takže určite ostaňte naladení. Pokiaľ sa chcete o ôsmej sérii dozvedieť niečo viac, alebo si pozrieť najnovšie ukážky, určite klikajte na toto vlákno.

Tak čo, ktorá farebná kombinácia vás zaujala najviac? Nám sa páči tá s názvom “Targaryen Dragons”!

Zdroj: geektyrant.comhighsnobiety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -